Україна – це я! Україна – це ти! Україна – це ми!

IMG_0656В кінці травня місяця, разом з останніми дзвониками та закінченням навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах міста Києва, Координаційний центр при Київській міській організації Товариства сприяння обороні України провів розширену нараду та були підведені підсумки роботи за останній квартал.

Та велика кількість різноманітних заходів, свідчить про системну роботу Координаційного центру в напрямку військово-патріотичного виховання та оборонно-спортивної роботи.

Київська міська організація Товариства сприяння обороні України спільно з Департаментом освіти і науки, молоді та спорту КМДА, Київським міським військовим комісаріатом проводить пошук та залучає нові громадські організації міста, які зацікавлені в нашій роботі, розширенні більшого діапазону діяльності та охоплення населення.
Оргкомітетами військово-патріотичних та спортивних заходів були надані протоколи, за якими і були нагороджені команди районів та учасники в особистому заліку.

В ІV міських тестових змаганнях-випробуваннях з плавання серед учнівської молоді м. Києва з військово-спортивного багатоборства командні місця були розподілені слідуючим чином:

12 місце — Голосіївський,
11 місце — Дарницький,
10 місце — Профтехосвіта,
9 місце — Шевченківський,
8 місце — Подільський,
7 місце — Солом»янський,
6 місце — Дніпровський,
5 місце — Печерський,
3 місце — Оболонський,
3 місце — Деснянський,
2 місце — Ліцей ім. Богуна ,
1 місце – Святошинський .

В особистому заліку призери в плаванні показали високі результати, виконавши відповідно два нормативи кандидатів в майстри спорту та 1 дорослий розряд, це:
Шпаченко Володимир — 1 місце Святошинський р-н;
Маршанкін Антон — 2 місце Деснянський р-н;
Жуков Віталій — 3 місце Святошинський р-н.

Спартакіада допризовної учнівської молоді м. Києва з військово-спортивного семиборства, яка відбулась з 13 по 15 травня 2015 року, крім хороших результатів та запеклої боротьби в кожному виді змагань, показала на деякі недоліки в організації та проведенні, які будуть враховані при проведенні наступних змагань. А після трьох днів змагань команди розмістилися в слідуючому порядку:

12 місце — Профтехосвіта,
11 місце – Шевченківський р-н,
10 місце – Святошинський р-н,
9 місце – Голосіївський р-н,
8 місце – Оболонський р-н,
7 місце – Дарницький р-н,
6 місце – Солом»янський р-н,
5 місце – Подільський р-н,
3 місце – Дніпровський р-н,
3 місце – Деснянський р-н,
2 місце – військовий ліцей ім. І. Богуна,
1 місце – Печерський р-н.

В особистому заліку хороші результати показали кандидати до збірної команди міста Києва:

БІГ 100 МЕТРІВ

Федорчук Богдан 1 місце Печерський
Повалій Ілля 2 місце Дарницький
Маслов Нікіта 3 місце Деснянський

ПІДТЯГУВАННЯ НА ПОПЕРЕЧИНІ

Дітковський Костянтин 1 місце Печерський
Добровольський Михайло 2 місце Солом»янський
Кузнець Андрій 3 місце КВЛ ім. І. Богуна
Канцур Герман 3 місце КВЛ ім. І. Богуна

СМУГА ПЕРЕШКОД

Байталюк Ігор 1 місце КВЛ ім. І. Богуна
Федорчук Богдан 2 місце Печерський
Кузнець Андрій 3 місце КВЛ ім. І. Богуна

СТРІЛЬБА З АК-74

Долинний Максим 1 місце Дніпровський
Кузнець Андрій 2 місце КВЛ ім. І. Богуна
Чухманенко Дмитро 3 місце Шевченківський
Галаган Юрій 3 місце Подільський

БІГ 1000 МЕТРІВ

Канцур Герман 1 місце КВЛ ім. І. Богуна
Дітковський Костянтин 2 місце Печерський
Байталюк Ігор 3 місце КВЛ ім. І. Богуна

МЕТАННЯ ГРАНАТИ Ф- 1

Жигинас Роман 1 місце Подільський
Цаварка Владислав 2 місце Печерський
Лемека Роман 3 місце Деснянський

ПЛАВАННЯ 50 МЕТРІВ

Горський Даніїл 1 місце Деснянський
Попов Дмитро 2 місце Печерський
Федорчук Богдан 3 місце Печерський
Онопрієнко Максим 3 місце Солом’янський

ОСОБИСТА ПЕРШІСТЬ

Дітковський Костянтин 1 місце Печерський
Канцур Герман 2 місце КВЛ ім. І. Богуна
Федорчук Богдан 3 місце Печерський

Протягом квітня–травня місяця ц.р. був проведений Місячник з військово-патріотичного виховання та оборонно-спортивної роботи до 70-ти річчя Перемоги над нацизмом та 70-ї річниці закінчення другої світової війни. Усі районні організації міської організації прийняли активну участь у цьому важливому заході, були надіслані інформаційні звіти про проведення Місячника, де за підсумками і були визначені найкращі районні організації, які були відзначені дипломами КМО ТСО України, призерами стали:

— Солом’янський район – 3 місце;
— Дніпровський район – 2 місце;
— Оболонський район – 1 місце.

Окремі слова подяки та відзнаки отримали члени оргкомітетів заходів, серед яких:

— Швець Микола Миколайович – командир 101 окремої бригади А-0139;
— Ніццу Юрій Георгійович – директор ЗНЗ № 104, Оболонського району;
— Кидонь Володимир Іванович – військовий комісар м. Києва, полковник;
— Трофімов Олексій Станіславович – заступник Директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА;
— Слюсаренко Ігор Володимирович – заступник Київського міського комісара, підполковник;
— Матвієнко Микола Миколайович – Головний суддя Спартакіади;
— Кузора Іван Васильович – Голова Оболонської районної організації ТСО у м. Києві;
— Бугіль Вячеслав Миколайович – завідувач кафедри фізичного виховання та військової підготовки військового ліцею ім. І. Богуна.

Високі нагороди та відзнаки від Міністерства Оборони України, Центрального Комітету ТСО України, Київської міської організації Товариства сприяння обороні України, Київського міського військового комісаріату отримали команди-призери та призери в особистому заліку, які були нагороджені кубками, медалями, дипломами, грамотами, подяками, а також грошовими преміями від спонсора змагань ТОВ «ІБІС» в особі директора Грунскене Лариси Павлівни.

За значний особистий вклад в військово-патріотичне виховання молоді в місті Києві подяками та дипломами були відзначені голови та ветерани районних організацій міської організації ТСО, методисти управлінь освіти з фізичного виховання та викладання предмету «Основи Захисту Вітчизни».

Підводячи підсумки проведеного заходу Голова Київської міської організації Товариства сприяння обороні України Ніколаєнко Ольга Миколаївна відзначила важливість цієї роботи, а також запропонувала до співпраці усіх кому не байдужа доля нашого Товариства та України, адже активна робота тільки починається і ми повинні бути готовими до випробувань!

Помічник Голови
з військово-патріотичної
та спортивно-масової роботи С. Соловей