І знову найкращі!

Відповідно до календарного плану спортивних заходів ТСО України з неолімпійських (технічних і прикладних) видів спорту на 2016 рік, команда Київського міського спортивно-технічного клубу ТСО України у складі дванадцяти спортсменів з 24 моделями брала участь у Чемпіонаті України з судномодельного спорту /моделі секції «FSR» та моделі секції «А/В»/, що проходив з 15 по 21 червня 2016 року у с. Забір’я (м.Київ), де в котрий раз команда міста Києва підтвердила свою високу професійну майстерність.

За звання Чемпіонів у командному заліку /моделі секції «FSR»/ змагались 10 команд.
Кращими, за результатами змагань, стали:

1 командне місце з сумою балів — 1281,29 — завоювала команда міста Києва;
2 командне місце посіла команда Дніпропетровської області — 717,89 балів;
3 командне місце посіла команда Миколаївської області — 644,01 бали.

Переможцями в особистому заліку стали 2 спортсмена міста Києва:
Бандурка Василь, МСМК – FSR Н 15;
Головачов Андрій, МС – FSR О 3.5 та FSR О 15;
ІІ місце посіли:
Гаевой Олександр, МС – FSR Н 3.5/ FSR Н 7.5 ;
Ігнатенко Геннадій, МС – FSR Н 27;
Ніколаєнко Олег, МС – FSR О 7.5;
Власов Юрій, МСМК – FSR О 27;
ІІІ місце посіли:
Сдвіжков Валерій, МСМК – FSR Н 3.5/ FSR Н 7.5; FSR Н 27;
Ігнатенко Геннадій, МС – FSR Н 15 та FSR О 15;
Ніколаєнко Олег, МС – FSR О 3.5 та FSR V 7.5;
Откідач Валерій, І розряд – FSR О 27;
Власов Юрій, МСМК – FSR V 15.

За перемогу у командному заліку /моделі секції «А/В»/ змагались 4 команди.
Найкращими стали:

1 місце – команда міста Києва (сума балів – 2084,94)
2 місце – команда Сумської області (сума балів – 1063,14)
3 місце – команда Полтавської області (сума балів – 950,82)
Майже всі призові місця вибороли в особистому заліку спортсмени міста Києва:
Смольников Микита, І розряд, — І місце у класі А1 ю;
Кравченко Гліб, МС, — ІІ місце у класі А1 ю;
Ігнатенко Денис, І розряд, — ІІІ місце у класі А1 ю;

Смольников Андрій, ЗМС, — І місце у класі А1;
Смольников Володимир, ЗМС, — ІІ місце у класі А1;
Смольников Олексій, МСМК, — ІІІ місце у класі А1;

Смольников Андрій, ЗМС, — І місце у класі А2;
Безсмертний Юрій, МСМК, — ІІ місце у класі А2;
Смольников Володимир, ЗМС, — ІІІ місце у класі А2;

Смольников Володимир, ЗМС, — І місце у класі А3;
Норкін Ілля, МС, — ІІ місце у класі А3;
Ігнатенко Геннадій, МСМК, — ІІІ місце у класі А3;

Смольников Микита, І розряд, — ІІІ місце у класі А1Е ю;

Смольников Андрій, ЗМС, — І місце у класі А1Е;
Норкін Ілля, МС, — ІІ місце у класі А1Е;
Смольников Володимир, ЗМС, — ІІІ місце у класі А1Е;

Смольников Андрій, ЗМС, — І місце у класі А2Е;
Безсмертний Юрій, МСМК, — ІІ місце у класі А2Е;

Смольников Микита, І розряд, — І місце у класі В1 ю;
Кравченко Гліб, МС, — ІІ місце у класі В1 ю;

Смольников Андрій, ЗМС, — І місце у класі В1;
Смольников Володимир, ЗМС, — ІІ місце у класі В1;
Смольников Олексій, МСМК, — ІІІ місце у класі В1;

Смольников Микита, І розряд, — І місце у класі В1Е ю;
Костюк Ілля, І розряд, — ІІІ місце у класі В1Е ю;

Смольников Андрій, ЗМС, — І місце у класі В1Е;
Смольников Володимир, ЗМС, — ІІ місце у класі В1Е;
Норкін Ілля, МС, — ІІІ місце у класі В1Е.


ВІТАЄМО наших ЧЕМПІОНІВ і ПРИЗЕРІВ, їх тренерів та бажаємо їм подальших вдалих стартів і перемог! Ми пишаємося Вами!

Помічник Голови з військово-патріотичної
та спортивно-масової роботи О.Вязіна