ГоловнеНовини

Відбувся Чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації!

2017-06-25 16-39-32Літо – пора відпочинку, але не для всіх. Найсильніші спортсмени Києва приймали участь у щорічному Чемпіонаті України зі спортивної радіопеленгації на середніх дистанціях серед дорослих та юніорів, який пройшов з 23 по 26 червня 2017року в м. Знам’янка Кіровоградської області.

Організаторами змагань виступили: Міністерство молоді та спорту України, Ліги радіоаматорів України, Кіровоградська обласна організація ТСО України та Знам’янський МСТК ТСО України.

2017-06-24 07-06-47В Чемпіонаті приймали участь 10 команд, а саме: міста Києва, Київської, Вінницької, Волинської, Донецької, Кіровоградської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької областей. Змагання проходили в командному заліку та у 4 вправах у особистій першості: спринт, дві класичні дистанції на діапазонах 3,5 МГц і 144 МГц, радіоорієнтування.

Київські спортсмени Дитячо-юнацької спортивної школи з радіоспорту «Віраж», які є активними членами міського Товариства показали відмінні результати!

Загалом наші спортсмени завоювали 39 медалей, з яких 17 золотих, 14 срібних та 8 бронзових.

Переможцем чотириденних змагань за підсумками чемпіонату України стала збірна команда Київських «мисливців на лисиць», «срібними» — Сумська область, а «бронзовими» стала Вінницька область.

Слід відзначили злагоджену командну роботу наших спортсменів, які майже всі дні змагань утримували лідерство:

Давиденко Юрій – 1 золота медаль.

2017-06-25 06-03-31Не так просто спортсменам з радіоапаратурою, планшетом для карти, радіонавушниками долати дистанцію на схилах місцевості з гіллям і хмизом під ногами, трапляються і падіння. Але спортсмени змагаються за кожну секунду на дистанції, впав, підхопився і побіг далі!

Тож бажаємо спортсменам добре відпочити і налаштуватися на подальші нові перемоги на Всеукраїнському та Європейському рівнях!!!