ГоловнеНовини

І-ий етап Кубку України з судномодельного спорту

sudno4З 16 по 20 травня 2019 року у с. Забір’я Київської області відбувся І етап Кубку України з судномодельного спорту, моделі секції «FSR» (швидкісні радіокеровані моделі). Всього на заході було представлено 37 моделей, за Кубок боролись 17 учасників із п’яти регіонів нашої країни. Учасниками цих змагань стали й вихованці міського спортивно-технічного клубу Київської міської організації ТСО України на чолі з заслуженим тренером України Деміденком С.С., які вже не вперше за цей рік виборюють І місце.

За підсумками змагань в особистій першості, у 10 класах моделей, учасники команди «МСТК» посіли такі місця:

І місце – Головачов Андрій (2 медалі), Бандурка Василь, Откідач Валерій (2 медалі), Ніколаєнко Олег;