І-ий етап відкритого чемпіонату м. Києва з картингу

karting218 травня 2019 року в приміщенні Картодрому «Інгул-карт» пройшов I-ий етап відкритого Чемпіонату міста Києва з картингу який проводива дитячо-юнацька спортивно-технічна школа з автомотоспорту Київської міської організації ТСО України.

Змагання пройшли в особисто-командному заліку у 4-х вікових групах: молодші юнаки – 6-8 років, старші юнаки – 9-11 років, юніори – 12-16 років, дорослі – старше 17 років та окремий залік серед дівчат.

Кожен учасник змагань продемонстрував вміння приймати миттєві рішення, аналізувати трасу та передбачати дії суперника, а глядачі отримали незабутні емоції від віртуозної майстерності керування картом спортсменами.

Результати змагань:

Особистий залік серед молодших юнаків

№п/п П.І. по батькові Команда Ст.№ Час Місце
1 Дармостук Денис КК «Бориспіль-карт» 3 32,5 1
2 Підгурський денис НВК Солом’янського р-ну м. Києва 4 37,4 2
3 Поліщук Дмитро КК «Бориспіль-карт» 1 38,6 3
4 Пешко Іван НВК Солом’янського р-ну м. Києва 7 39,2 4
5 Щербань Віктор КК «Бориспіль-карт» 5 49,2 5
6 Заболотний Роман КК «Бориспіль-карт» 2 49,7 6
7 Іщенко Святослав КК «Бориспіль-карт» 6 51.4 7

 

Особистий залік серед старших юнаків

№п/п П.І. по батькові Команда Ст.№ Час/місце Місце
1 Сай-Мітряєв Валентин КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 2 1 1
2 Григор Гліб КК «Бориспіль-карт» 5 2 2
3 Хоменко Ростислав НВК Солом’янського р-ну м. Києва 1 3 3
4 Підгурський Богдан НВК Солом’янського р-ну м. Києва 3 4 4
5 Пешко Валентин НВК Солом’янського р-ну м. Києва 6 5 5
6 Пешко Володимир НВК Солом’янського р-ну м. Києва 4 6 6
7 Ель-Базал Вадим НВК Солом’янського р-ну м. Києва 10 7 7
8 Голубев Кирило НВК Солом’янського р-ну м. Києва 9 8 8
9 Коблицький Євген КК «Бориспіль-карт» 7 227,0 9
10 Пешко Віктор НВК Солом’янського р-ну м. Києва 8 227,7 10
11 Бойко Євген КК «Бориспіль-карт» 11 233,6 11
12 Сьомочкін Володимир КК «Бориспіль-карт» 13 243,0 12
13 Бахір Артем ЦТДЮ «Веркон» 12 275,6 13

 

Особистий залік серед юніорів

№п/п П.І. по батькові Команда Ст.№ Час/місце Місце
1 Мерзлюк Марія ПСТК «Святошин» м. Київ 5 1 1
2 Сай-Мітряєва Софія КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 18 2 2
3 Христич Нікіта ПСТК «Святошин» м. Київ 4 3 3
4 Демков Кирил НВК Солом’янського р-ну м. Києва 3 4 4
5 Мовчан Владислав НВК Солом’янського р-ну м. Києва 2 5 5
6 Грищенко Дмитро УДЦПО 8 6 6
7 Трофімов Данило УДЦПО 20 7 7
8 Корнієнко Владислав КК «Бориспіль-карт» 7 8 8
9 Щербань Володимир КК «Бориспіль-карт» 1 222,3 9
10 Нікітюк Іван ПСТК «Святошин» м. Київ 16 222,5 10
11 Савустьян Владислав УДЦПО 14 223,0 11
12 Романчук Святослав УДЦПО 11 224,9 12
13 Мостепан Данило КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 9 226,8 13
14 Степаненко Дмитро ЦТДЮ «Веркон» 10 229,2 14
15 Голота Назар ЦТДЮ «Веркон 6 230,2 15
16 Трофімов Тимофій УДЦПО 17 232,9 16
17 Якімчук Іван ПСТК «Святошин» м. Київ 12 234,6 17
18 Калиновська Анастасія ЦТДЮ «Веркон» 19 238,0 18
19 Рогоза Єгор УДЦПО 13 246,0 19
20 Кононенко Дмитро ЦТДЮ «Веркон 15 280,1 20

 

Особистий залік серед дівчат

№п/п П.І. по батькові Команда Ст.№ Час Місце
1 Мерзлюк Марія ПСТК «Святошин» м. Київ 2 215,3 1
2 Сай-Мітряєва Софія КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 3 215,6 2
3 Калиновська Анастасія ЦТДЮ «Веркон» 1 238,0 3

 

Особистий залік дорослих

№п/п П.І. по батькові Команда Ст.№ Час/місце Місце
1 Білоус Володимир ПСТК «Святошин» м. Київ 2 1 1
2 Кузьменко Олександр КК «Бориспіль-карт» 4 2 2
3 Сай-Мітряєв Олексій КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 3 3 3
4 Балан Валерій УДЦПО 1 4 4
5 Пугач Роман КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 7 5 5
6 Пугач Сергій КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 6 6 6
7 Григір Олександр КК «Бориспіль-карт» 5 7 7

 

Командний залік

№п/п Команда Результат Місце
1 НВК Солом’янського р-ну м. Києва 648,3 1
2 КМ ДЮСТШ з автомотоспорту м. Києва 658,3 2
3 КК «Бориспіль-карт» 666,1 3
4 ПСТК «Святошин» м. Київ 426,4 4
5 Український державний центр позашкільної освіти 431,7 5
6 ЦТДЮ «Веркон» 469,4 6

 

Вітаємо учасників та бажаємо подальших перемог!

 Директор змагання, суддя НК         І.С.Кияниченко