ІІІ етап відкритого зимового чемпіонату міста Києва з картингу!

kartingПродовжується відкритий зимовий чемпіонат міста Києва з картингу серед учнівської молоді, який відбувся на картодромі «Інгул-карт», змагання відбулися в річницю Дня  пам»яті Героїв Небесної Сотні.

Подібні змагання це не тільки відпочинок і змістовне дозвілля молоді, а ще й виховання в дітей сили волі, патріотизму, дисциплінованості, відповідальності,вміння переборювати труднощі.

Змагання, які вже другий рік поспіль проводяться взимку, дають можливість змагатися цілий рік. Тож після проведених змагань, переможці та призери отримали нагороди від Київської міської організації ТСО України.

Особистий залік серед молодших юнаків

№ п/п П.І. по батькові Команда Ст. № Час Місце
1 Карманніков Назар ПСТК «Святошин» м. Київ 3 78,5 1
2 Іщенко Святослав КК «Бориспіль-карт» 4 98,7 2
3 Пешко Іван НВК Солом’янського р-ну м. Києва 1 99,5 3
4 Подгурський Денис НВК Солом’янського р-ну м. Києва 2 99,8 4

 

Особистий залік серед старших юнаків

№п/п П.І. по батькові Команда Ст.№ Час/місце Місце
1 Сай-Мітряєв Валентин КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 2 1 1
2 Терещенко Роман НВК Солом’янського р-ну м. Києва 5 2 2
3 Козін Олександр ПСТК «Святошин» м. Київ 1 3 3
4 Пінчук Владислава ПСТК «Святошин» м. Київ 3 4 4
5 Подгурський Богдан НВК Солом’янського р-ну м. Києва 6 5 5
6 Пешко Валентин НВК Солом’янського р-ну м. Києва 4 6 6
7 Пешко Володимир НВК Солом’янського р-ну м. Києва 10 73,2 7
8 Ануфрієв Іван КК «Бориспіль-карт» 9 73,5 8
9 Пешко Віктор НВК Солом’янського р-ну м. Києва 7 74,4 9
10 Хоменко Ростислав НВК Солом’янського р-ну м. Києва 8 76,0 10
11 Голубев Кирило НВК Солом’янського р-ну м. Києва 11 79,0 11
12 Сьомочкін Володимир КК «Бориспіль-карт» 13 79,4 12
13 Іщенко Богдан КК «Бориспіль-карт» 12 94,9 13

 

Особистий залік серед юніорів

№п/п П.І. по батькові Команда Ст.№ Час/місце Місце
1 Штанько Андрій НВК Солом’янського р-ну м. Києва 3 1 1
2 Демков Кирил НВК Солом’янського р-ну м. Києва 1 2 2
3 Христич Никита ПСТК «Святошин» м. Київ 4 3 3
4 Козіна Вікторія ПСТК «Святошин» м. Київ 5 4 4
5 Мовчан Владислав НВК Солом’янського р-ну м. Києва 6 5 5
6 Поступаленко Максим КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 2 6 6
7 Степаненко Данило НВК Солом’янського р-ну м. Києва 9 69,9 7
8 Щербань Володимир КК «Бориспіль-карт» 7 70,3 8
9 Сай-Мітряєва Софія КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 10 70,9 9
10 Мерзлюк Марія ПСТК «Святошин» м. Київ 8 71,5 10
11 Грищенко Дмитро Український державний центр позашкільної освіти 14 74,6 11
12 Калінченков Андрій Український державний центр позашкільної освіти 11 76,4 12
13 Трофімов Тимофій Український державний центр позашкільної освіти 12 77,7 13
14 Трофімов Данило Український державний центр позашкільної освіти 13 77,8 14

 

Особистий залік серед дівчат

№п/п П.І. по батькові Команда Ст.№ Час Місце
1 Козіна Вікторія ПСТК «Святошин» м. Київ 2 68,3 1
2 Сай-Мітряєва Софія КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 1 70,9 2
3 Мерзлюк Марія ПСТК «Святошин» м. Київ 4 71,5 3
4 Пінчук Владислава ПСТК «Святошин» м. Київ 3 72,5 4

 

Особистий залік дорослих

№п/п П.І. по батькові Команда Ст.№ Час Місце
1 Ковальчук Микола ПСТК «Святошин» м. Київ 2   1
2 Білоус Володимир ПСТК «Святошин» м. Київ 4   2
3 Одиниця Андрій ПСТК «Святошин» м. Київ 3   3
4 Гужвій Павло КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 1   4
5 Балан Валерій Український державний центр позашкільної освіти 7   5
6 Сай-Мітряєв Олексій КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 6   6
7 Савчук Артем ПСТК «Святошин» м. Київ 5   7

 

Командний залік

№п/п Команда Результат Місце
1 НВК Солом’янського р-ну м. Києва 204,9 1
2 ПСТК «Святошин» м. Київ 207,5 2
3 КМ ДЮСТШ з автомотоспорту м. Києва 209,94 3
4 КК «Бориспіль-карт» 244,6 4
5 Український державний центр позашкільної освіти 251,5 5

 

Директор змагань,
суддя Національної категорії                             І. Кияниченко