ГоловнеНовини

Оборонці Києва — призери Європейського чемпіонату!

sport3Тиждень змагань чемпіонату Європи зі спортивної радіопеленгації, які відбулися у місті Рогла (Словенії) принесли нові нагороди нашим спортсменам у вигляді медалей та дипломів відповідного ступеня.

На високому рівні виступили у змаганнях оборонці — кияни, завоювавши два перших, одне друге та одне третє загальнокомандні місця серед 11 вікових категорій. Дуже вдало виступили наші юніори та ветерани, так «заслужені ветерани-зірки» — Веліканов Микола та Іванчихін Микола, а також «юніори» — Карпович Федір та Іщенко Дмитро стали чемпіонами Європи!

А всього кияни в складі збірної команди України в особистому заліку завоювали 10 медалей, з яких – 4 золоті, 4 срібні та 2 бронзові — чудовий результат!

Вітаємо наших чемпіонів та їх тренерів з успішними стартами, будемо сподіватися, що найближчі європейські змагання, що відбудуться в кінці вересня ц. р. теж порадують нас високими спортивними результатами та медалями найвищої проби!