Завершився ІІ-й 5-ти етапний відкритий зимовий чемпіонат м. Києва з картингу

5 квітня 2019 року завершився ІІ-й  5-ти етапний відкритий чемпіонат м. Києва з картингу. Турнір, який тривав протягом 4 місяців, зібрав юних спортсменів-любителів швидкої їзди на картах з міста Києва та Київської області. Як бачимо географія змагань розширюється та набуває масовості.

Приємно, що одним з фундаторів цих змагань є Київська міська дитячо-юнацька спортивно-технічна спортивна школа з картингу Київської міської організації ТСО України.

За підсумками цих змагань в особистому заліку в вікових категоріях, спортсмени розмістилися в такому порядку:

ПРОТОКОЛ ЗАГАЛЬНОГО

особистого заліку молодші юнаки 6- 8 років

п/п

П.І. по батькові Команда 1 етап 2 етап 3 етап 4 етап 5 етап сума

місць

зайняте

місце

місце місце місце місце місце
 
1 Карманніков Назар ПСТК «Святошин» м. Київ 1 1 1 1 1 4 1
2 Пешко Іван НВК Солом’янського р-ну м. Києва 3 2 3 2 2 9 2
3 Підгурський Денис НВК Солом’янського р-ну м. Києва 2 н/с 4 4 н/с 10 3
4 Базеленко-Марей Євген НВК Солом’янського р-ну м. Києва 4 3 н/с 6 н/с 13 4
5 Іщенко Святослав КК «Бориспіль-карт» н/с н/с 2 7 5 14 5
6 Дармостук Денис КК «Бориспіль-карт» н/с н/с н/с 3 3 6 6
7 Щербань Віктор КК «Бориспіль-карт» н/с н/с н/с 5 4 9 7

 

ПРОТОКОЛ ЗАГАЛЬНОГО

особистого заліку вікової юніори 12-16 років

п/п

П.І. по батькові Команда 1 етап 2 етап 3 етап 4 етап 5 етап сума

місць

зайняте

місце

місце місце місце місце місце
 
1 Демков Кирил НВК Солом’янського р-ну м. Києва 1 1 2 1 1 4 1
2 Штанько Андрій НВК Солом’янського р-ну м. Києва 2 2 1 2 16 7 2
3 Козіна Вікторія ПСТК «Святошин» м. Київ 7 3 4 н/с 4 18 3
4 Мовчан Владислав НВК Солом’янського р-ну м. Києва 8 6 5 6 6 23 4
5 Степаненко Данило НВК Солом’янського р-ну м. Києва 6 5 7 7 9 25 5
6 Сай-Мітряєва Софія КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 10 9 9 8 5 31 6
7 Мостепан Данило Український державний центр позашкільної освіти 9 7 н/с 10 7 33 7
8 Грищенко Дмитро Український державний центр позашкільної освіти 12 н/с 11 11 10 44 8
9 Калінченков Андрій Український державний центр позашкільної освіти 14 10 12 13 13 48 9
10 Христич Микита ПСТК «Святошин» м. Київ н/с 4 3 н/с 3 10 10
11 Поступаленко Максим КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 5 н/с 6 3 Ан. 14 11
12 Щербань Володимир КК «Бориспіль-карт» н/с н/с 8 5 2 15 12
13 Мерзлюк Марія ПСТК «Святошин» м. Київ 3 н/с 10 4 н/с 17 13
14 Севустян Владислав Український державний центр 13 8 н/с н/с 11 32 14
15 Корнієнко Владислав КК «Бориспіль-карт» н/с н/с н/с 9 8 17 15
16 Струтинська Катерина НВК Солом’янського р-ну м. Києва 11 н/с н/с 12 н/с 23 16
17 Трофімов Данило Український державний центр н/с н/с 14 н/с 12 26 17
18 Трофімов Тимофій Український державний центр н/с н/с 13 н/с 15 28 18
19 Сай-Мітряєв Валентин Український державний центр 4 н/с н/с н/с н/с 4 19
20 Нікітюк Іван ПСТК «Святошин» м. Київ н/с н/с н/с н/с 14 14 20

 

ПРОТОКОЛ ЗАГАЛЬНОГО

особистого заліку старші юнаки 9-11 років

п/п

П.І. по батькові Команда 1 етап 2 етап 3 етап 4 етап 5 етап сума

місць

зайняте

місце

місце місце місце місце місце
 
1 Терещенко Роман НВК Солом’янського р-ну м. Києва 1 1 2 1 3 5 1
2 Сай-Мітряєв Валентин КМ ДЮСТШ з автомотоспорту н/с 4 1 2 1 8 2
3 Козін Олександр ПСТК «Святошин» м. Київ 5 2 3 н/с 2 12 3
4 Пешко Валентин НВК Солом’янського р-ну м. Києва 2 3 6 3 6 14 4
5 Підгурський Богдан НВК Солом’янського р-ну м. Києва 4 6 5 5 4 18 5
6 Пінчук Владислава ПСТК «Святошин» м. Київ 3 7 4 7 5 21 6
7 Пешко Володимир НВК Солом’янського р-ну м. Києва 10 8 7 8 10 33 7
8 Ель-Баззал Вадим НВК Солом’янського р-ну м. Києва 7 9 н/с 9 9 34 8
9 Пешко Віктор НВК Солом’янського р-ну м. Києва 8 10 9 10 12 37 9
10 Хоменко Ростислав НВК Солом’янського р-ну м. Києва н/с 12 10 11 8 41 10
11 Голубев Кирило НВК Солом’янського р-ну м. Києва 11 13 11 12 11 45 11
12 Рогоза Єгор Український державний центр позашкільної освіти 9 11 н/с н/с 13 33 12
13 Іщенко Богдан КК «Бориспіль-карт» н/с н/с 13 14 15 42 13
14 Потапенко Ігнат НВК Солом’янського р-ну м. Києва 6 5 н/с н/с н/с 11 14
15 Ануфрієв Іван КК «Бориспіль-карт» н/с н/с 8 4 н/с 12 15
16 Григор Гліб КК «Бориспіль-карт» н/с н/с н/с 13 7 20 16
17 Вербняк Іван ПСТК «Святошин» м. Київ н/с н/с н/с 6 н/с 6 17
18 Сьомочкін Володимир КК «Бориспіль-карт» н/с н/с 12 н/с н/с 12 18
19 Коблицький Євген КК «Бориспіль-карт» н/с н/с н/с н/с 14 14 19
20 Бойко Євген КК «Бориспіль-карт» н/с н/с н/с 15 н/с 15 20

 

ПРОТОКОЛ ЗАГАЛЬНОГО

особистого заліку серед дівчат

п/п

П.І. по батькові Команда 1 етап 2 етап 3 етап 4 етап 5 етап сума

місць

зайняте

місце

місце місце місце місце місце
 
1 Козіна Вікторія ПСТК «Святошин» м. Київ 2 1 1 н/с 1 5 1
2 Сай-Мітряєва Софія КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 3 2 2 3 2 9 2
3 Пінчук Владислава ПСТК «Святошин» м. Київ 5 3 4 2 3 12 3
4 Мерзлюк Марія ПСТК «Святошин» м. Київ 1 н/с 3 1 н/с 5 4
5 Струтинська Катерина НВК Солом’янського р-ну м. Києва 4 н/с н/с 4 н/с 8 5

 

ПРОТОКОЛ ЗАГАЛЬНОГО

особистого заліку вікової дорослі — старше 17 років

п/п

П.І. по батькові Команда 1 етап 2 етап 3 етап 4 етап 5 етап сума

місць

зайняте

місце

місце місце місце місце місце
 
1 Ковальчук Микола ПСТК «Святошин» м. Київ 1 н/с 1 1 3 6 1
2 Білоус Володимир ПСТК «Святошин» м. Київ 2 1 2 2 2 7 2
3 Одиниця Андрій ПСТК «Святошин» м. Київ 5 н/с 3 4 1 13 3
4 Пугач Роман КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 4 2 н/с 3 6 15 4
5 Гужвій Павло КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 3 н/с 4 6 4 17 5
6 Сай-Мітряєв Олексій КМ ДЮСТШ з автомотоспорту н/с н/с 6 5 8 19 6
7 Балан Валерій Український державний центр позашкільної освіти н/с н/с 5 8 7 20 7
8 Савчук Артем ПСТК «Святошин» м. Київ н/с 4 7 н/с н/с 11 8
9 Кузьменко Олександр КК «Бориспіль-карт» н/с н/с н/с 7 5 12 9
10 Пугач Сергій КМ ДЮСТШ з автомотоспорту н/с н/с н/с 9 9 18 10
11 Батюта Ярослав ПСТК «Святошин» м. Київ н/с 3 н/с н/с н/с 3 11

 

За підсумками змагань в командному заліку, таблиця результатів має такий вигляд:

ПРОТОКОЛ ЗАГАЛЬНОГО

командного заліку

 

п/п

Команда 1 етап 2 етап 3 етап 4 етап 5 етап сума

місць

зайняте

місце

місце місце місце місце місце
1 НВК Солом’янського р-ну м. Києва 1 1 1 1 1 4 1
2 ПСТК «Святошин» м. Київ 2 2 2 3 3 9 2
3 КМ ДЮСТШ з автомотоспорту 4 4 3 2 2 11 3
4 Український державний центр позашкільної освіти 3 3 5 5 5 16 4
5 КК «Бориспіль-Карт» н/с н/с 4 4 4 12 5

 

 

Заступник директора ДЮСТШ з картингу,
Головний суддя =суддя НК=                                                           І.С. Кияниченко