І-й етап Спартакіади серед допризовної молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Києва.

На засіданні Оргкомітету з проведення Спартакіади допризовної молоді 2020-2021 навчального року серед професійно-технічних (професійних) навчальних закладів міста Києва, що відбувся на початку вересня місяця ц.р., було прийнято рішення щодо проведення вищезазначеного заходу, але з урахуванням карантинних норм в умовах пандемії корона вірусу COVID-19. Також були прийняті нові Правила, а саме, проведення навчальними закладами спортивних тестів з дисциплін, які входять до виконання І-го етапу Спартакіади: підтягування на поперечині, човниковий біг, стрибки з місця в довжину та згинання та розгинання рук в упорі у навчальному закладі, таким чином визначивши переможців І-го етапу Спартакіади у навчальному закладі і ці ж результати передаються до Суддівської колегії, для визначення вже переможців міського етапу. Протягом двох днів Суддівська колегія розглядала протоколи, а також відео та фото фіксацію змагань, адже це також було одним із умов проведення змагань. То ж за наданими результатами були визначені призери в особистому та командному заліках, а саме:

Особисті змагання:

Підтягування на поперечині:
1-е місце – Ціратський Віталій – КПЛ будівництва і комунального господарства;
2-е місце – Прокопенко Кирило – КПЕЛ;
3-є місце – Шелест Олег – КПЛ транспорту.

Згинання та розгинання рук в упорі лежачи:
1-е місце – Білоцький Андрій – ННЦ ПТО АПН України;
2-е місце – Андрущенко Ігор — ДНЗ МВПУ АТБ;
3-є місце – Дзядок Денис – КПБЛ.

Човниковий біг:
1-е місце – Охріменко Олександр;
2-е місце – Нечипоренко Володимир – ДВНЗ КДАВД КВПУ водного транспорту;
3-є місце – Янковий Данило – ВПУ НАУ.

Стрибки в довжину з місця:

1-е місце – Парухалава Микита – ВПУ НАУ;
2-е місце – Бридін Дмитро – ДНЗ КПК з посиленою військовою та фізичною підготовкою;
3-є місце – Сальніков Андрій – ДНЗ «Київський центр ПТО».

Серед команд навчальних закладів призові місця посіли:

1-е місце – ДНЗ КПК з посиленою військовою та фізичною підготовкою;
2-е місце – ННЦ ПТО АПН України;
2-е місце – ВПУ НАУ;
3-є місце КПБЛ.

На найближчій семінар-нараді команди-призери та призери в особистому заліку будуть нагороджені кубками, медалями, грамотами та дипломами від Київської міської організації Товариства сприяння обороні України.

Голова
суддівської колегії Олександр Слободницький