ГоловнеНовини

Результатами змагань у кубку світу з плавання задоволені

Кубок світу з плавання, серед команд та серед національних збірних, що проходив кілька днів тому в Угорщині показав, що Україна є однією з передових країн у плаванні.

Про це свідчать результати виступів наших спортсменів (юнаки та дівчата), так, за командний Кубок світу боролися представники дитячо-юнацької спортивної школи з плавання «Аквалідер», зазначаємо, що серед учасників були і вихованці, які є членами Київської міської організації Товариства сприяння обороні України.

Тож, у підсумку чотириденних змагань команда ДЮСШ «Аквалідер» посіла друге місце з 32 заявлених команд, результат, як бачимо блискучий!

В заліковому рейтингу серед 18 збірних команд світу, збірна України посіла також друге командне місце, завоювавши 1802 очки та 13 медалей, з яких 5 –золотих, 3 срібних та 5 бронзових!

Призерами в особистому заліку стали:

— 50 метрів серед дівчат: 3-є місце – Софія Гречко.
— 100 метрів серед дівчат: 1-е місце – Софія Гречко; 2 –е місце Софія Ламах.
— 200 метрів серед дівчат: 1-е місце — Софія Гречко; 2-е місце – Софія Ламах; 3–є місце

Софія Данко.

— 400 метрів серед дівчат: 2-е місце – Софія Данко.
— 400 метрів серед юнаків: 3-є місце Артем Тихомиров.
— Мікст 4 х 50 метрів: 3-є місце.
— 4х 100 метрів естафета серед чоловіків: 3-є місце.
— 4 х 100 метрів естафета серед дівчат: 1 –е місце.

Тож, вітаємо наших спортсменів з вдалим виступом і дякуємо їм за спортивний «бійцівський» характер, жагу до перемоги та підняття авторитету Товариства та іміджу України, як спортивної держави!