ГоловнеНовини

Свято Київських оборонців!

29 вересня 2021 року в Будинку Товариства сприяння обороні України відбулося розширене святкове засідання Правління Київської міської організації Товариства сприяння обороні України з нагоди 30-ї річниці створення Товариства сприяння обороні України.

Свій звіт про діяльність міського Товариства, а також теплі слова привітання усім оборонцям міста Києва зі святом, висловила голова Київської міської організації Товариства сприяння обороні України – Ніколаєнко Ольга Миколаївна, яка в свій час особисто приймала активну участь у створенні Товариства.

Дуже приємно, що про бренд такої організації як ТСО України знають в районних державних адміністраціях, навчальних закладах, військових частинах, військових комісаріатах, громадських організаціях і особливо зазначаємо серед учнівської та студентської молоді столиці, і знають її, як патріотичну організацію, яка опікується та сприяє підготовці мешканців міста Києва до захисту нашої України в усіх можливих напрямках її діяльності.

Окрім членів Правління, на святкове засідання з привітаннями завітали і наші давні та надійні партнери, це: представники з Департаменту молоді та спорту і Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Складна, але така почесна і важлива робота, яку робить Київська міська організація ТСО України, сприяє укріпленню та розвитку обороноздатності нашої держави. І як не складно в фінансово-економічному плані, міська організація знаходить всіляку можливість допомагати організовувати і проводити різноманітні заходи військово-патріотичного та оборонно-спортивного характеру, веде підготовку професійних кадрів в навчальних закладах міського Товариства. Кістяк керівництва міського та районних організацій складають досвідчені організатори та педагоги з багаторічним досвідом, які розуміють важливість цієї ланки роботи, тож і підходять до її виконання професійно.

Заступник голови Сергій Соловей