ГоловнеНовини

Героям революції гідності присвячується!

Вже традиційно, 8-й рік поспіль в Печерському районі столиці проводяться стрілецькі змагання, в рамках проведення місячника військово-патріотичного виховання присвячених Героям революції Гідності та Свободи! Наші давні партнери, а саме, Київський військовий ліцей ім. І. Богуна люб’язно надав стрілецький тир для проведення цього заходу. Змагання відбулися за участю учнів та студентів навчальних закладів Печерського району. Організаторами змагань виступили відділ молоді та спорту, управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної державної адміністрації, Печерський районний військовий комісаріат, та Печерська районна організація Товариства сприяння обороні України.

Розпочалося дійство з урочистого шикування команд-учасників та виступів завідувача кафедри допризовної підготовки полковника Мельника Олександра Івановича та учасника АТО, викладача військового ліцею молодшого лейтенанта Володимира Лисаченка.

Велика кількість учасників, змусило змагання проводити 2 дні, тож за результатами визначились команди переможниці та найкращі стрільці в індивідуальному заліку. Для урочистого нагородження призерів Печерська районна державна адміністрація надала головну залу засідань, де до святкового нагородження долучилося і керівництво району. Грамоти, дипломи, кубки, медалі від організаторів, а також вручення членських квиточків Товариства сприяння обороні України учасникам, було прийнято оплесками присутніх та побажаннями від голови Печерської РО ТСО України Цісельського С.В. в подальшому зростанні та ставати активними членами Товариства!

По закінченні зібрання всі учасники були запрошені на спільне фотографування та отримали солодкі подарунки.

Заступник голови
ГО Печерська РО ТСО України Іван Припута