Новини

Флагман тримає марку

З 14 по 19 червня 2023 року у м. Сміла, Черкаської області відбувся чемпіонат ГО «ТСО України» з судномодельного спорту (дорослі, юніори), серед моделей секції «FSR». В цих змаганнях взяли участь 9 обласних організацій Товариства, і з них 16 команд: 9 дорослих та 7 юніорських. Представляли нашу столицю спортсмени судномодельного клубу «Флагман», що входить до складу дитячо-юнацької спортивно-технічної школи з автомотоспорту міського Товариства.

Зважаючи на неповний склад команди киян (4 дорослих учасника і 2 юніори), все ж вдалося завоювати: 3 золотих, 1 срібну та 2 бронзові медалі, та в загальному заліку посісти : 2 місце серед дорослих і 6 місце серед юніорів.

А призові місця для нас завоювали: Ніколаєнко Олег, Откідач Валерій та Мостицький Олег, хочемо відмітити і наших спортсменів, які не попали в призери, але були близькі до цього, це: Струменський Олексій, Пузій Олександр та Мацюца Богдан.

Тож виступили хлопці добре, і показали, що резерви ще є, тому побажаємо їм нових перемог і перших місць на спортивних змаганнях.

Керівник клубу «Флагман»,
заслужений тренер України Сергій Деміденко