Новини

Кияни – чемпіони України!

27-29 жовтня 2023 року, столиця України, місто Київ провели паралельний чемпіонат ГО ТСО України та чемпіонат України – 2-й етап, радіокеровані моделі, класи шосейних перегонів у приміщенні, ІІІ- го рангу. Цього разу до міста Києва завітали збірні команди з 8 областей і команда столиці, всього прийняло участь 56 учасників.

Змагання відбулися в Київському Палаці дітей та юнацтва на спеціально обладнаній автомобільній трасі. А підготовкою та проведенням чемпіонатів займалися вищезазначений навчальний заклад та дитячо-юнацька спортивно-технічна школа з автомотоспорту Київської міської організації ТСО України.

Професійний підхід до підготовки, організації та проведення, дав можливість провести змагання на високому рівні і показати високі спортивні результати. Якщо брати обидва чемпіонати, то збірна команда міста Києва посіла перші місця, випередивщи команди з Хмельницької, Миколаївської та Черкаської областей, які стали призерами.

Керівництво та тренерський склад дитячо-юнацької спортивно-технічної школи зробили собі приємний подарунок до ювілею навчального закладу, 45- ти річчю з Дня заснування!

Тож, побажаємо нашим спортсменам та керівникам школи здоров’я та нових перемог і успіхів в усіх справах, а також підняття авторитету Товариства!

Заступник голови Сергій Соловей