Новини

Кияни – чемпіони України!

Минулого тижня в місті Вінниці відбувся чемпіонат України з радіоспорту (дорослі, юніори, юнаки) зі спортивної радіопеленгації на коротких дистанціях, ІІІ- ІY рангу.

Зважаючи на усі обставини, а саме, війни в Україні, на змагання змогли приїхати 7 збірних команд з областей та міста Києва. Хочемо зазначити, що до участі у чемпіонаті, була допущена і друга команда міста Києва, правда вона виступала поза заліком, але юнаки та юніори, які представляли по суті найближчий резерв збірників столиці України, показали себе з найкращого боку, показавши хороші результати, з прицілом на весняно-літню спортивну кампанію, яка розпочалася в квітні місяці і триватиме аж до листопада.

В цілому збірна міста Києва була сформована зі спортсменів ДЮСШ з радіоспорту «Віраж», які є членами Київської міської організації ТСО України, тож і отримала спортивна делегація фінансову підтримку від міського Товариства.

Результат змагань – І –е загальнокомандне місце киян, але ця перемога далася в запеклій боротьбі з командами Сумської, Волинської та Вінницької областей, важка, але заслужена перемога, не дає довго спочивати на лаврах, а потребує подальших тренувань для завоювання нових вершин у спорті, тож бажаємо нашим спортсменам нових перемог, що дає тримати імідж міста Києва та України, як спортивної держави в Європі та світі!

Заслужений
тренер України з радіоспорту Надія Веліканова