Новини

Спартакіада допризовної молоді міста Києва

В рамках загальнодержавного святкування Дня захисника та захисниць України, в місті Києві пройшов І-й етап Спартакіади допризовної молоді серед команд закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва, який відбувся на базі Київського професійного ліцею будівництва і комунального господарства. Змагання І-го етапу проходили зі спортивних та технічних видів спорту, а саме: біг 100 метрів, підтягуванні на поперечині, смузі перешкод та метанні гранати на дальність. У змаганнях взяли участь 22 команди з міста Києва та 1 команда зі столичної області, Катюжанське вище професійне училище, яке до речі, і вибороли І-е загально-командне місце, другими стали КЗППТО « КПК з посиленою військовою та фізичною підготовкою» і третіми ННЦ КЗППТО «КПК автотранспорту і технологій».

За підсумками змагань, було видно, в якому навчальному закладі приділяють підвищену увагу у вишколах та підготовці майбутніх захисників України, тому були і відповідні результати.

Хочемо зазначити, що у проведенні усіх військово-патріотичних та спортивно-масових заходів за участі освітян міста Києва, активну участь бере і Київська міська організація Товариства сприяння обороні України, підтримуючи цей важливий на сьогодні рух — захист та обороноздатність нашої України.

Заступник голови Сергій Соловей