Новини

В радіоспорті з Європою на ти!

ТСОУ

З 5 по 7 травня 2023 року в місті Замосць, Польша, відбувся чемпіонат Європи серед клубних команд з радіоспорту серед дорослих, юніорів та юнаків, змагалися у спортивному орієнтуванні.

Велике представництво було від України у цьому європейському форумі, 4 клуби прийняли участь у цьому важливому та престижному заході. Серед учасників був і клуб з радіоспорту «Віраж» з міста Києва, який представляв столицю та наше міське Товариство.

Зазначимо, що спортсмени підійшли до оптимального спортивного рівня, якраз вчасно. Перед цими змаганнями прийнявши участь у міських та всеукраїнських чемпіонатах, тому і виступили дуже добре, завоювавши 13 золотих, 7 срібних та 10 бронзових медалей! Героями цих змагань виявилися: Бондарчук Анастасія, Фурса Олена, Маринченко Мар»яна, Іщенко Дмитро, Братчук Сергій, Гнєдов Володимир, Орлов Антон, Ільченко Тимофій, Стаценко Павло, Можаєв Ігор, Деремед Анна, Бєлаш Жанна, Придиба Ілля та Женжера Роман.

І звісно, як не згадати їх професійних тренерів, які багато років приносять славу Товариству, місту Києву та Україні – це заслужені тренери України: Надія та Микола Веліканови, завдяки їхній титанічній роботі ми і маємо такі хороші результати в спорті, а ще вони виховують з дітей справжніх патріотів України, наше майбутнє незалежної держави!

Директор
ДЮСШ «Віраж» з радіоспорту Євгеній Колодяжний