Новини

Захисники і захисниці України!

16 жовтня 2023 року пройшли останні етапи 7-ї Спартакіади Київської міської організації ТСО України, змагалися Київські оборонці у стрільбі з пневматичної гвинтівки, спорядженні магазину автомату АК-74 набоями та розборки і збору автомату АК-74, зібравши на цей раз, рекордну кількість — 120 учасників, серед яких чоловіки та жінки, левову частку учасників склали учні професійно-технічних та загальноосвітніх навчальних закладів столиці. Змагання відбулися на спортивно-технічній базі міського Товариства, тож багатьом учасникам було цікаво ознайомитися з діяльністю та технічною можливістю організації.

Тож, змагання пройшли в запеклій спортивній і головне чесній боротьбі, знову приємно здивувала збірна команда з Оболонської районної організації ТСО України, яка посіла І –е командне місце з кульової стрільби, другими були Дарницька районна організація, а третіми – команда з Дніпровської РО.

В змаганнях зі спорядження магазину автомату АК-74 набоями, місця розділилися слідуючим чином: І-е місце посіла Дніпровська районна організація, ІІ-е місце Подільська РО і ІІІ-є місце за командою з Голосіївської РО.

І нарешті, у змаганнях з розбору та збору автомату АК-74, у безкомпромісній боротьбі, чемпіонами стали спортсмени з Деснянської районної організації, які трішки випередили команду з Подільської РО, які стали другими і треті – команда з Дніпровської районної організації.

Зразу ж по закінченні змагань, переможці та призери в особистому та командному заліках отримали нагороди у вигляді кубків, медалей, дипломів та грамот від Київської міської організації ТСО України.

Тож, підсумовуючи проведену вищезазначену Спартакіаду, слід відмітити бажання усіх верств населення долучитися до такої важливої справи, як підготовка себе до оборони і захисту України від російського ворога.

Значить, потрібно далі проводити різноманітні військово-патріотичні та спортивно-масові заходи, які об’єднують та гуртують населення і головне наближають нашу Перемогу!

Заступник голови Сергій Соловей