Новини

Герої Крут – сьогодні!

30 січня 2024 року відбулися відкриті змагання з вогневої підготовки «Влучний стрілець» Пам’яті Героїв Крут серед учнів професійних (професійно-технічних) навчальних закладів освіти міста Києва у 2023-2024 н.р.

Більш як 100 років пройшло з того трагічного періоду, коли невеликий загін студентів-курсантів тримав оборону столиці України місто Київ від більшовицької навали. Але пам»ять про юнаків, які своїми тілами, своєю звитягою та хоробрістю зупинили ворога залишається і буде жити вічно.

Як 100 років назад, так і сьогодні, над Україною знову нависла нова орда, це російська федерація, яка вже 10 років своєю загарбницькою і фашистською ідеологією намагається поставити на коліна Україну. І знову вільний та незалежний Український народ виборює своє право на існування як держави, і зі зброєю в руках, потужно нищачи рашистів, ставить їх на своє місце.

Тож, сьогоднішні учні, однолітки тих Героїв Крут, теж проходять військовий вишкіл, і готуються дати рішучу відсіч агресорові.

Вже стало хорошою традицією, що перед початком змагань, відповідальний офіцер військового ліцею проводить шикування учасників змагань та ознайомлює їх з історією навчального закладу, запрошує їх до навчання, а учні та представники оргкомітету змагань покладають квіти до обеліску загиблим воїнам-ліцеїстам.

У вищезазначених змаганнях прийняли участь 23 навчальні заклади, а серед учасників, приблизно третина були дівчата, які всі вправи робили нарівні з хлопцями.

Змагання закінчилися з слідуючими результатами:

1-е місце посіла команда середньої школи № 89 з Печерського району міста Києва;
1-е місце за командою Київського професійного будівельного коледжу;
2-е місце посіла команда Київський професійний коледж імені Кудряшова;
3-є місце за командою Київського професійного коледжу «Лівобережний».

Головний суддя змагань Валерій Фурман