Новини

Київське міське товариство звітує!

12 березня 2024 року в столиці України місті Києві відбулися Загальні звітні збори столичного Товариства сприяння обороні України. Згідно Статуту Товариства, були проведені та дотримані усі необхідні юридичні процедури, від первинних груп, районних організацій і вже міської організації. Завершився цей багатомісячний звітно-виборний марафон обранням нових керівних органів в усіх організаціях столиці.

На міські Загальні звітні збори прибули представники з усіх районів, головним питаннями порядку денного був звіт голови міської організації та Контрольно-ревізійної групи, а також вибори нового Правління, нового голови міського Товариства, ради Правління і делегатів на Загальні збори всеукраїнського Товариства.

Детальний звіт голови Київської міської організації ТСО України про діяльність Правління та голови з 2019 по 2024 роки показав, що незважаючи на важкий фінансово-економічний стан, війну з російською федерацією в Україні, столичні оборонці проводили і проводять далі активну діяльність в роботі організації, приймають участь в обороні і захисті нашої України, допомагаючи Збройним Силам України фінансово, активним волонтерством, а також службою членів організації в Збройних Силах України, Територіальній обороні міста Києва, а також інших військових формуваннях.

Після Загальних звітних зборів, нове Правління міського Товариства провело своє перше засідання, на якому одностайним голосуванням обрало голову організації на новий 4-х річний термін, а саме – Ніколаєнко Ольгу Миколаївну!

Тож, побажаємо голові та Правлінню Київської міської організації ТСО України — здоров’я, натхнення та витримки, підтримувати авторитет Товариства, гідно захищати нашу Україну!

Заступник голови Сергій Соловей