Новини

Кубок героїв України

23 травня 2024 року на базі комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний будівельний коледж» міста Києва відбулася воєнізована естафета з елементами смуги перешкод і вперше започаткований перехідний Кубок Київської міської організації Товариства сприяння обороні України пам’яті Героя України – Олега Михнюка.

На відкриття цього важливого військово-патріотичного заходу була запрошена дружина Героя – пані Ірина, яка розповіла присутнім учасникам та організаторам про яскраве життя Воїна — Олега Михнюка.

Присутні хвилиною мовчання пом’янули усіх загиблих Українських Героїв у російсько-Українській війні.

Змагання розпочалися з жеребкування команд та ознайомлення учасників з програмою та поетапного виконання усіх вправ та перешкод.

Абсолютна налаштованість та впевненість у перемозі була у кожного учасника навчального закладу, адже вони представляли учнівський колектив, як кращі серед учнів.

У підсумку головний приз – перехідний Кубок Київської міської організації Товариства сприяння обороні України пам’яті Героя України – Олега Михнюка, завоювала збірна команда Державного навчального закладу «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою», другими стала команда з Комунального закладу «Київський професійний будівельний ліцей» і третіми – команда з Комунального закладу професійної (професійно-технічної) освіти «Київський професійний коледж автотранспортних технологій». Члени команд-призерів були нагороджені медалями та грамотами від Київської міської організації ТСО України.

І на останок, усі організатори зійшлися в тому, що такий військово-патріотичний захід необхідно проводити щорічно, це підтвердила і дружина Героя України – Ірина Володимирівна, пообіцявши прийти на наступні змагання, подякувавши усім організаторам та учасникам за запрошення та пам’ять про чоловіка, адже поки ми пам’ятаємо про людину, поки вона і живе серед нас!

Заступник голови
Сергій Соловей