Новини

Кубок Київської міської організації ТСО України з кульової стрільби до річниці Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 року назавжди залишиться чорним днем для нашої України – це день коли відбулася аварія на Чорнобильській атомній станції, і скільки б років не минуло, в серцях залишиться пам’ять про ті страшні часи які і сьогодні дають про себе знати, адже більшість громадян, які приймали участь у ліквідації страшного лиха вже немає на цьому світі.

Тож, перед початком змагань була хвилина мовчання пам’яті загиблих ліквідаторів і людей, що не побоялися і прийняли «бій» з незримим ворогом.

У змаганнях з кульової стрільби прийняли участь команди з усіх районних організацій міського Товариства, до цього важливого заходу були залучені члени Товариства без вікових обмежень, тому змагалися учні старших класів, слухачі професійних та студенти вищих навчальних закладів, а також викладачі та активісти столиці.

Хочу зазначити, що перемогли ті районні команди, де поставлена робота секцій з кульової стрільби, тому, першими стала команда з Печерського району, другими стрільці з Оболонського району і третє місце вибороли спортсмени з Дніпровського району, які були нагороджені кубками, дипломами, а спортсмени в індивідуальному заліку отримали в нагороди медалі та грамоти, першість визначалася серед жінок та чоловіків.

А ще на цих змаганнях був проведених відбір спортсменів, які будуть захищати міську організацію на чемпіонаті України, що пройде 8 травня 2024 року в місті Києві.