Новини

Шляхи формування національної свідомості та військово-патріотичних цінностей серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва.

Підводячи підсумки навчального 2023-2024 року, управління професійної (професійно-технічної) освіти Департаменту освіти і науки Київської міської державної адміністрації, спільно з навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти у м. Києві презентували свою роботу у питаннях шляхів формування національної свідомості та військово-патріотичних цінностей у здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) міста Києва на рівні регіонів України.

Завжди так було, що успіхи і позитивні результати роботи, залежали від команди однодумців, патріотів, які розуміють проблематику та шляхи вирішення питань.
Тож, до всеукраїнського вебінару та презентації столичної профтехосвіти були запрошені і партнери, що працюють разом як одна команда, втілюючи в життя практичну площину питання формуючи національну свідомість та військово-патріотичні цінності серед учнівської та студентської молоді столиці.

У цьому важливому заході, приймав участь і представник Київської міської організації ТСО України, який розповів в деталях про багаторічну співпрацю міського Товариства та освітян міста Києва. До речі, на базах навчальних професійних (професійно-технічних) закладів створені і працюють первинні групи, що входять до районних осередків міської організації і вони є також повноправними членами Товариства, з її обов’язками та правами.

Ось така співпраця відбувається між організаціями, яка сприяє укріпленню авторитету Товариства, а головне наближає нашу Перемогу!

Заступник голови Сергій Соловей