Новини

Спортивне літо триває

Спортивне літо набирає обертів, у літніх видах спорту сьогодні відбувається найбільша кількість спортивних змагань, до яких спортсмени готувалися багато місяців. Серед таких видів спорту – судномодельний, підтвердженням тому проведений чемпіонат України з судномодельного спорту серед дорослих та юніорів, який відбувся з 5 по 10 червня 2024 року в місті Заліщики, Тернопільської області.

У чемпіонаті України взяло участь 8 регіональних команд, звісно, що такі змагання проводилися також за участі збірної команди міста Києва, яку представляв спортивний клуб «Флагман», цю назву має спортивна секція з судномодельного спорту дитячо-юнацької спортивно-технічної школи з автомотоспорту Київської міської організації ТСО України.

Змагання виявилися дуже вдалими для столичних спортсменів, в обох вікових категоріях «оборонці» міста Києва посіли перші командні місця, а в індивідуальному заліку завоювали 8 золотих, 11 срібних та 9 бронзових медалі!

І що найприємніше, наші спортсмени показали високі спортивні результати, виконавши нормативи: 4 – майстри спорту України, 2 – кандидати у майстри спорту України, а також підтвердили свої результати — 4 – кандидати у майстри спорту України та 2 – перших розряди!

Ось таким урожайним виявився чемпіонат України для столичних спортсменів, і головне, що таку команду переможців готував наш тренер з судномодельного спорту – заслужений тренер України — Деміденко Сергій Степанович, для котрого заняття спортом – це сенс його життя!

Тому, щира подяка від Київської міської організації ТСО України усім спортсменам та тренерам, побажання нових перемог в спорті і головне – Перемога у війні з рашистами!

Директор ДЮСТШ з автомотоспорту Валерій Білик