ГоловнеНовини

Коло партнерів розширюється!

Бюро ТСОУ

Бюро ТСОУ8 вересня 2015 року в Будинку ТСО України відбулось розширене бюро Київської міської організації Товариства сприяння обороні України.

Питань, які виникають в процесі активної роботи Товариства та обговорювались на бюро з послідуючим прийняттям рішень було дуже багато. Одним із основних питань, які розглядались, це підписання договору про співпрацю з Київським міським відділенням Комітету з фізичного виховання та спорту, яке опікується студентством міста Києва.

Про давню співпрацю Товариства з Київським міським відділенням свідчать проведені заходи в минулому році, це і військово-спортивні змагання з вогневої підготовки «Снайпер столиці» серед вищих навчальних закладів і спільні військово-патріотичні акції та участь у місячнику до Дня Збройних Сил України.

В цьому році студенти приймали участь у заходах до річниці загибелі Героїв Небесної Сотні, річниці бою під Крутами та 70-ї річниці закінчення ІІ-ї Світової війни.

На сьогодні студентські команди готуються до участі у І-й міській спартакіаді з військово-спортивного багатоборства, що буде проходити в жовтні-листопаді місяці ц.р.

Спільним рішенням міського Товариства та міського Відділення Комітету було вирішено звернутись до усіх ректорів вищих навчальних закладів міста Києва про створення спільних клубів з військово –патріотичного виховання та класів для навчання водіння автомобілів.

Тож зважаючи на давню спільну плідну роботу, усі присутні підтримали підписання договору про співпрацю.

На бюро перед головами районних організацій та директорами навчальних закладів міського Товариства виступив начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Бобровник С. І., який підтримав роботу нашого Товариства, а також намічені плани та перспективи спільної подальшої роботи.

Помічник Голови С. Соловей