Київський міський клуб собаківництва громадської організації «Товариства сприяння обороні України» засновано при Київській міський організацій Товариства сприяння обороні України. Основними завданнями клубу є навчально-спортивна робота з населенням, проведення змагань та підготовка спортсменів з спортивних, спортивно-прикладних, прикладних видів спорту з собаками. Військово-патріотична робота з населенням.

В нашому клубі працюють професійні інструктори, які мають великий досвід і особисто неодноразово приймали участь у національних та міжнародних змаганнях.

В свої роботі наші фахівці використовують не тільки методи які підтвердили свою надійність часом, а й новітні методи дресирування. Для того щоб постійно розвиватись наші інструктори весь час підвищують свою кваліфікацію шляхом відвідування семінарів, дистанційного навчання і таке інше.

Наші фахівці проводять групові та індивідуальні заняття. А також пансіон з дресирування, перетримка на час відпустки володаря, корекція невірної поведінки.

Ми допоможемо підготувати вашу собаку до:

— комфортного життя у місті
— для охорони
— спортивна підготовка

Після того як ви зі своїм улюбленцем пройдете курс навчання, ваша собака стане: соціалізованою, слухняною, впевненою. А ви завжди порозумієтесь зі своїм собако.

Якщо ви бажаєте жити комфортно зі своїм улюбленцем вам до нас.

Керівник клубу службового
собаківництва Київської міської
організації ТСО України Подзубанова В.С.