Київська міська спортивно-технічна школа з автомотоспорту громадської організації «Товариство сприяння обороні України» заснована Постановою Бюро Президії ЦК ДТСААФ СРСР прот.№30 від 8 вересня 1978 року. Основними задачами школи є навчально-спортивна робота з юнацтвом, проведення змагань та підготовка спортсменів високої кваліфікації з технічно-прикладних видів спорту та військово-патріотичне виховання підростаючого покоління.

За Радянських часів КМ ДЮСТШ була провідною та базовою організацією збірних команд УРСР з картингу, автокросу, мотоспорту, автомодельного спорту. Її вихованці ставали чемпіонами та призерами Чемпіонатів і Кубків СРСР і УРСР. Це Майстри спорту СРСР Олександр Недухов, Дмитро Самсонов, Олександр Колодяжний-картинг, Гаценко Володимир, Анатолій Зайцев- автокрос, Геннадій Прохоренко та інші.

У 1992 році КМ ДЮСТШ перереєструвалась згідно Законів України, продовжила свою діяльність із вищеозначених видів спорту та залишається провідною організацією в системі ГО «ТСО УКРАЇНИ» з технічних видів спорту. Уже нове покоління спортсменів школи стали базовою командою України та приймають участь у чемпіонатах Європи та міжнародних змаганнях. Це Майстри спорту України Олег і Ігор Скузи, Ілля Замула, Антон Андрущенко, Сергій Прохоренко та інші.

Враховуючи значну собівартість технічних видів спорту, керівництво школи прийняло рішення про зменшення культивуємих видів спорту та зосередитись на картингу, що дало можливість повноцінно розвивати цей вид спорту. Про те що рішення вірне, свідчать результати- у 2013 році команда КМ ДЮСТШ посіла 3 місце у чемпіонаті України з картингу у заліку дитячих команд, команда та спортсмени школи постійно займають призові місця у територіальних та міських змаганнях.

У складі школи працюють навчальні групи та спортивна команда з картингу.
Заняття у навчальних групах-безкоштовне. Всі витрати на навчальний процес за рахунок школи. Після закінчення курсу навчання гуртківці приймають участь у 5-и змаганнях. Гуртківці, які викажуть побажання та покажуть здібності зараховуються до спортивної групи. Те майно, яке необхідне для участі у змаганнях і є на балансі ДЮСТШ, гуртківці отримують безкоштовно, чого не вистачає- за рахунок батьків.

Керівництво школи надає багато уваги методично-організаційній роботі та військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління. Для виконання цих програм ДЮСТШ плідно співпрацює з державними органами влади та профільними організаціями, — це Український державний центр позашкільної освіти МОН України, Федерація картингу України, Голосіївська, Деснянська, Святошинська, Подільська, та Дніпровська райдержадміністрації м. Києва. У 2014 році державними органами на території ДЮСТШ зареєстрована тимчасова картингова траса. Завдяки підтримці цих установ та наявності траси ДЮСТШ щорічно проводить 5 змагань, у яких приймають участь колективи м.м. Києва, Борисполя, Б-Церкви та смт. Володарка, у районах м. Києва створюються філіали школи.

Постійна увага надається військово-патріотичному вихованню підростаючого покоління. У 2015 році проведені змагання з картингу, присвячені бійцям батальону імені генерала Кульчицького. На відкритті змагання були присутні представники батальону. А учасники передали бійцям привітання та фото звіт про змагання.

На даний час спільно з Радою ветеранів та учасників АТО Голосіївського району м. Києва розроблена пілотна програма, за якою на базі школи будуть проводитись заняття з картингу для дітей учасників та воїнів АТО. Після закінчення курсу навчання для них та учасників АТО будуть проведені змагання. Гуртківці, які викажуть побажання та покажуть здібності будуть зараховані до спортивної групи школи. Надалі ця Програма буде доопрацьована та запроваджена у інших районах м. Києва.

Також керівництво школи надає увагу пропаганді здорового образу життя та залучення молоді до занять технічними видами спорту. Представники школи зі спортивною технікою та вітражами постійно приймають участь у заходах присв’ячених Дню фізкультурника, спортивних виставках та інших заходах, які проводить ГО «ТСО УКРАЇНИ» та інші профільні організації і установи.

Кожного року КМ ДЮСТШ розпочинає спортивний сезон у квітні проведенням на картинговій трасі школи традиційних змагань з картингу на приз КМ ДЮСТШ «Київська весна». Надалі проводяться ще 4 х змагань і закінчується спортивний сезон у жовтні місяці. Колектив школи задіяний у програмі покращення спортивної діяльності спорткомплексу «Чайка» та розвитку технічних видів спорту у системі ГО «ТСО України».

Щорічно спортивна команда КМ ДЮСТШ приймає участь у Кубку, 3-х територіальних і фінальних змаганнях Чемпіонату України серед учнівської молоді з картингу та відкритих Всеукраїнських змаганнях, Кубку і Чемпіонаті ГО «ТСО України».

З 2016 року КМ ДЮСТШ є співорганізатором відкритих Всеукраїнських змагань і Відкритого Кубку та організатором відкритого Чемпіонату «ТСО України» з картингу.

Для отримання інформації про діяльність КМ ДЮСТШ надаємо адрес нашої сторінки у facebook — СЕРГЕЙ ДЮСТШ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

avtomotossport3

avtomotossport2

avtomotossport1