ГоловнеНовини

Підсумки спартакіади

DSC00543Відповідно до міської Програми поліпшення організації підготовки громадян до військової служби, приписки до призовних дільниць, призову на строкову військову службу та військово-патріотичного виховання молоді на 2011-2015 роки та з метою військово-патріотичного вишколу допризовної молоді столиці з 13 по 15 травня 2015 року на базі військової частини в/ч А-0139 та ЗСШ № 104, Оболонського району, відбулась міська Спартакіада допризовної учнівської молоді з військово-спортивного семиборства.

В змаганнях приймала участь учнівська молодь 1998 — 2000 років народження, по одній збірній команді допризовної молоді від загальноосвітніх навчальних закладів районів м. Києва, збірна команда Київського військового ліцею ім. І. Богуна та збірна команда професійно-технічних навчальних закладів.

За підсумками трьох днів змагань, які проходили в надзвичайно напруженій боротьбі до останнього виду змагань, команди розмістились в такому порядку:

Печерський район – 1 місце;
Військовий ліцей ім. І. Богуна – 2 місце;
Деснянський район – 3 місце;
Дніпровський район – 4 місце;
Подільський район – 5 місце;
Солом’янський район — 6 місце;
Дарницький район – 7 місце;
Оболонський район – 8 місце;
Голосіївський район – 9 місце;
Святошинський район – 10 місце;
Шевченківський район – 11 місце;
Команда професійно-технічної освіти — 12 місце.

Підведення підсумків, нагородження учасників та організаторів Спартакіади допризовної учнівської молоді м. Києва з військового семиборства відбудеться 27 травня 2015 року в актовій залі Будинку ТСО України (вул. В. Гетьмана, 27).

Помічник Голови
КМО ТСО України С. Соловей