ГоловнеНовини

17 юнацький чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації

чемпионат

чемпионатЗ 02 по 07 липня 2016 року у м. Осло (Норвегія) пройшов 17 юнацький Чемпіонат Європи серед юнаків зі спортивної радіопеленгації, який зібрав 11 команд, змагання проходили в трьох вправах та чотирьох вікових категоріях.

Команда України була представлена у повному складі (20 спортсменів) з семи областей України. У складі збірної команди України брали участь спортсмени-члени Київської міської організації Товариства сприяння обороні України, які стали переможцями змагань у своїй віковій категорії.
Кращим в особистому заліку у дисципліні 144 мГЦ став Іщенко Дмитро — ІІ місце (юнаки до16 років).

У командному заліку за результатами змагань у цій дисципліні — І місце посіла юнацька збірна команда України, у складі якої виступали Іщенко Дмитро (Київ), Карпович Федір (Київ), Войцеховський Богдан (Вінницька обл.), Голубничий Сергій (Київ), Гевчук Богдан (Вінницька обл.)

чемпионатКращим в особистому заліку у дисципліні 3,5 мГЦ став Карпович Федір – ІІІ місце (юнаки до 16 років).

У командному заліку за результатами змагань у цій дисципліні — ІІІ місце посіла юнацька збірна команда України, у складі якої виступали Іщенко Дмитро (Київ), Карпович Федір (Київ), Войцеховський Богдан (Вінницька обл.), Голубничий Сергій (Київ), Гевчук Богдан (Вінницька обл.)

У загальнокомандному заліку змагань місця розподілилися таким чином:

І місце – Росія;
ІІ місце – Чехія;
ІІІ місце – Україна.

Левову частку фінансування щодо участі збірної команди України надала Київська міська організація ТСО України, яка підтримала своїх спортсменів-учасників юнацького чемпіонату Європи. Показаний результат наших спортсменів дає велику надію на подальші здобутки наших спортсменів. Зі свого боку Міське Товариство і надалі буде всіляко підтримувати та сприяти участі своїх членів у наступних стартах.
Вітаємо команду України зі спортивної радіопеленгації з успішним виступом на 17 юнацькому Чемпіонаті Європи та бажаємо вдалих наступних стартів і перемог!

Помічник Голови з військово-патріотичної
та спортивно-масової роботи О.Вязіна