Новини

Спортсмени Київського міського товариства тримають марку переможців!

sport-katery5Відповідно до календарного плану спортивних заходів ТСО України з неолімпійських (технічних і прикладних) видів спорту на 2016 рік, спортивна команда від міста Києва, до складу, якої входили і члени Київської міської організації ТСО України, брала участь у чемпіонаті України з судномодельного спорту серед дорослих та юніорів (моделі секції «М»), що проходив з 13 липня по 19 липня 2016 року у м. Глухів на базі Глухівського міського центру позашкільної освіти.

В змаганнях брали участь 7 команд з 8 областей України. Збірна команда міста Києва вкотре підтвердила свою високу професійну майстерність, виборовши 6 золотих та 3 срібних медалі.

Переможцями в особистому заліку (моделі класу F1V та моделі класу F3-V) стали спортсмени міського Товариства майстер спорту Норкін Іван та (моделі класу F3-E) майстер спорту міжнародного класу Норкін Ілля.

У змаганнях моделей класу mini MON0 — 2 наші спортсмени посіли перше та друге місця: Норкін Ілля (І місце), Філоненко Роман (ІІ місце).

У змаганнях моделей класу mini HYDRO Філоненко Роман завоював золоту медаль, а у змаганнях моделей класу mono 1 став срібним призером.

У командному заліку серед юніорів (моделі класу ECO TEAM mini) команда у складі якої був член міського Товариства Кравченко Гліб, завоювала золото, а серед дорослих цього ж класу – срібло.

ВІТАЄМО ЧЕМПІОНІВ, ПРИЗЕРІВ та їх ТРЕНЕРІВ!
Ми віримо у Вас і пишаємося Вами!

Помічник Голови з військово-патріотичної
та спортивно-масової роботи О.Вязіна