ГоловнеНовини

Честь і звитяга!

chest8Стартував І-й міський конкурс з військово-патріотичного виховання «Честь і звитяга!» серед учнів професійно-технічних навчальних закладів міста Києва, організаторами якого стали управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київський міський військовий комісаріат та Київська міська організація Товариства сприяння обороні України.

Основна мета та завдання Конкурсу є підняття престижу та популяризація військової служби у Збройних Силах України серед учнівської молоді, виховання у них національної гідності, почуття патріотизму, вірності військовим традиціям Українського народу, морально-психологічної та фізичної готовності до захисту Вітчизни.

Отож перший етап, який відбувся 30 листопада 2017 року в Київському професійному ліцеї будівництва та комунального господарства, пройшов на високому ентузіазмі і бажанні перемогти.

Попри бажання усіх до перемоги, все ж на перший план вийшла кропітка робота викладачів предмету «Захист Вітчизни» та фізичної культури навчальних закладів.

Дві номінації Конкурсу: «Наказ зі штабу», яка передбачали знання предмету «Захист Вітчизни» та «До захисту вкраїнської землі готові» — змагання з вогневої підготовки, а саме: стрільби з пневматичної гвинтівки, розбирання та збирання автомату АК-74 та спорядження магазину набоями завершилися, визначивши лідерів та аутсайдерів.

Але це тільки половина Конкурсу і все може змінитися!

7 грудня 2017 року в Будинку Товариства сприяння обороні України пройдуть ще дві номінації: «Патріотичний гурт» та «Розповім про героя АТО» що вже остаточно визначать переможця та призерів на яких чекають нагороди та призи від організаторів Конкурсу!

Тож чекати залишилось недовго, і нехай переможе найкраща команда!

Помічник Голови Є. Гапич