ГоловнеНовини

«Фігурка» завершує спартакіаду!

В останній день жовтня місяця були проведені особисто-командні спортивні змагання з фігурного водіння автомобіля, які завершили ІІІ-ю Спартакіаду серед працівників апарату міської організації, голів районних організацій, спортивно-технічних клубів (центрів, шкіл) ТСО міста Києва.

Незважаючи на прохолодну та дощову погоду, змагання пройшли на високому організаційному рівні і з великою кількістю учасників. В змаганнях взяли участь, як інструктори з фігурного водіння так і новачки автомобілісти з усіх десяти районів міста Києва, що є членами міського Товариства.

Змагання з фігурного водіння автомобіля проходять вже багато років і завжди мають свою особливу атмосферу, адже управляти професійно автомобілем на сьогодні дуже важливо. А якщо це спортивні змагання, де зібрані професійні та висококласні водії і ти можеш бути кращим серед кращих то емоції захоплюють через край!

Як і передбачалось не було конкуренції в особистому заліку у минулорічного переможця цих змагань Григорія Прохорського, що представляв Дніпровський спортивно-технічний клуб, друге та третє місця відповідно посіли брати Валерій та Дмитро Білики зі спортивно-технічного клубу «Гарт».

В командному заліку першими стали спортсмени спортивно-технічного клубу «Гарт», друге місце посіли представники Дніпровського спортивно-технічного клубу, і два третіх місця за командами Київської автомобільної школи та Дарницької районної організації ТСО України.

Підведення підсумків та нагородження переможців і призерів Спартакіади з усіх видів змагань відбудеться в грудні місяці ц. р. в Будинку ТСО України!

Головний суддя Спартакіади Д. Шведов