ГоловнеНовини

Ми сини твої, Україно!

Під таким лозунгом відбулися традиційні міські змагання з вогневої підготовки серед учнів закладів освіти «Снайпер столиці» міста Києва. В змаганнях, які проходили в три етапи з вересня по грудень місяць, були задіяні позашкільні, загальноосвітні та професійно-технічні навчальні заклади столиці. Щорічні змагання, які були започатковані в 2005 році, з кожним роком охоплюють все більше учнівської молоді.

Основною метою змагань, було залучення учнівської молоді до занять у гуртках та секціях військово-патріотичного напрямку, популяризація прикладних видів спорту, як необхідний етап підготовки до майбутньої служби в Збройних Силах України, Національній Гвардії України та інших силових структурах держави.

З кожним роком дедалі більше стає організаторів та партнерів цього важливого серед молоді патріотичного заходу. Головному координатору – Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), активну допомогу надає і Київська міська організація Товариства сприяння обороні України, яка є постійним партнером в організації та проведенні міських змагань з вогневої підготовки серед учнів закладів освіти «Снайпер столиці» міста Києва, з початку їх заснування.

Тож учасники змагань, пройшовши хороший вишкіл в теоретичній та практичній підготовці в І та ІІ етапах підійшли до фінальних змагань максимально підготовленими.

За підсумками кілька місячного змагального «марафону», команди посіли відповідні місця:

1 — місце – Святошинський район;
2 – місце – Подільський район;
3 – місце — Дарницький район;
4 – місце — Оболонський район;
5 – місце – Дніпровський район;
6 – місце – Шевченківський район;
7 – місце – Солом»янський район;
8 – місце Голосіївський район;
9 – місце – Професійно-технічні навчальні заклади;
10 – місце – Деснянський район;
11 – місце – Печерський район.

Помічник Голови О. Кожушко