ГоловнеНовини

Нестандартні підходи в роботі – запорука успіху!

rabota4Днями в навчальному закладі «Дарницька автомобільна школа» Київської міської організації Товариства сприяння обороні України відбулися екскурсії-уроки учнів старшокласників ЗОШ № 217 Дарницького району міста Києва.

Нестандартність спілкування та одночасне проведення теоретичного уроку з елементами екскурсії по навчальному закладу «Дарницька автомобільна школа», плюс детальне ознайомлення з нормативними документами по оволодінню навиків водінню автомобіля, про усі новації в правилах дорожнього руху та технічному обслуговуванню авто.

А взагалі, з урахуванням сьогоднішньої катастрофічної ситуації на дорогах України, яка щодня потрясає своїми жахливими наслідками неправильного керування, порушенням правил дорожнього руху та водіння авто в нетверезому стані – це була одна з найважливіших тем в дискусії між учнями та керівництвом Дарницької автошколи, представником Дарницького військового комісаріату та інспектором територіального сервісного центру 8044 МВС України в м. Києві.

Такі новації в підходах навчання сподобались учнях, а на додаток, директор навчального закладу Цісельський Сергій Валерійович надав інформацію про суттєві знижки при навчанні в НЗ Дарницька автомобільна школа для членів Товариства сприяння обороні України.

Головний бухгалтер І. Лісогурська