Новини

Видатному тренеру присвячується!

treneri10Так трапилося, що в минулому році перестало битися серце виданого тренера з кульової стрільби, Заслуженого тренера України – Марчука Віталія Максимовича. Протягом кількох десятиріч, Віталій Максимович виховав цілу плеяду майстрів спорту з кульової стрільби, які виступали і виступають на змаганнях різного рівня, працюють його вихованці також тренерами та інструкторами з кульової стрільби.

Майже все своє життя він присвятив — Товариству сприяння обороні України, зокрема Київській міській організації ТСО України, працюючи тренером.

Тож рішенням Ради правління міського Товариства в План військово- патріотичних та спортивно-масових заходів на 2018 рік було внесено проведення змагання з кульової стрільби пам»яті Марчука В. М.

28 листопада 2018 року на змагання, які відбулися в спортивно-технічному центрі «Відродження» Шевченківської районної організації ТСО України, зібралися друзі, колеги, викладачі, тренери, учні, ветерани, хто добре знав та пам»ятає Віталія Максимовича!

Змагалися жінки та чоловіки окремо, показавши високі результати зі стрільби з пневматичної гвинтівки. За підсумками змагань, серед жінок призерами стали:

1 місце — Кузьміч Маргарита;
2 місце — Соколовська Ярослава;
3 місце — Кузьменко Таїсія.
Серед чоловіків:
1 місце — Хміль Роман;
2 місце — Кузуб Андрій;
3 місце — Гриценко Дмитро.

Після закінчення змагань, переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубком в абсолютній першості від Київської міської організації ТСО України.

Головний суддя змагань,
суддя Національної категорії К. М. Дульцев