ГоловнеНовини

Дню Збройних сил України присвячується!

Вже котрий рік поспіль, у Палаці підводного спорту Товариства сприяння обороні України відбуваються змагання з плавання присвячені Дню Збройних Сил України. Так і цього року 4-5 грудня організовано змагання з плавання та плавання в ластах, на призи Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації та Товариства сприяння обороні України Дніпровського району міста Києва.

Активну участь у змаганнях взяли майже 500 юнаків та дівчат, віком від 7 до 16 років, які показали усім присутнім свою чудову спортивну підготовку та майстерність, бажання за перемогу.

Змагання проходили в дружній і спортивно-завзятій атмосфері, як серед вихованців, так і серед їх тренерів, адже багаторічна щоденна підготовка, а головне показаний результат – ось головний показник спільної роботи учня та тренера!

Тож невтомна праця надихають та навчають майбутніх «зірок» водного спорту України, які вже найближчим часом зможуть гідно представляти наше Товариство та Україну на змаганнях усіх рівнів.

До вищезазначених змагань особисто долучився голова Дніпровської районної у місті Києві організації ТСО України, Андрощук Олександр Андрійович, який і сам полюбляє цей чудовий вид спорту, після оголошення результатів, він в урочистій обстановці привітав переможців та призерів змагань, вручивши їм кубки, медалі та грамоти від районної організації.

Наші найщиріші вітання юним спортсменам та їхнім тренерам, успіхів та нових здобутків!

Приємно спостерігати за активною діяльністю Дніпровського районного Товариства сприяння обороні України у місті Києві, яка спрямована на розвиток та заохочення дітей до спорту, фізичного гарту та патріотичного виховання.

Помічник Голови Надія Чепіль