ГоловнеНовини

ІІІ-й етап відкритого чемпіонату ГО «ТСО України» з картингу

Один з найпопулярніших видів спорту Товариства минулими вихідними приймала спортивна база «Автодром Чайка» ТСО України, а саме: ІІІ етап відкритого чемпіонату ГО «ТСО України» 2019 року з картингу.

Всеукраїнські змагання зібрали команди з 10 областей та міста Києва, хочеться відмітити, що з кожним роком збільшується число команд та учасників змагань. Команду міста Києва традиційно вже, представляла дитячо-юнацька спортивно-технічна школа з автомотоспорту Київської міської організації Товариства сприяння обороні України.

Змагання відбулися в 9 класах картів — «Піонер-Н-міні», «Піонер-Н», «Піонер-Б», «Кадет», «Популярний — ю», «Популярний ТСОУ», «125 Безкоробка-юніор», «Безкоробка 125», «125 Коробка» серед дітей та юніорів в різних вікових категоріях.

Якщо брати минулорічні результати спортсменів-оборонців міського Товариства у всеукраїнських змаганнях, то цей рік є дуже успішним, в сенсі їх виступів.

Спортсмени Київської міської організації ТСО України завоювали такі місця:

у класі «125 Безкоробка-юніор»:
ІІ-е місце посів Скок Андрій,
ІV місце посіла Постановська Вікторія;

у класі «Безкоробка 125»:
V місце у Балана Валентина;

у класі «125 Коробка»:
І-е місце – Іванченко Владислав,
ІV місце – Остапов Ерали,
V місце – Діденко Кирило.

Як бачимо, є і переможець, і призер, а також кілька талановитих юнаків та дівчат, що в найближчий час стануть призерами змагань всеукраїнського рівня.

Тож, усіх спортсменів та тренерів вітаємо з вдалими виступами, бажаємо їм нових перемог для підняття авторитету Товариства України!

Заступник директора
ДЮСТШ з автомотоспорту
КМО ТСО України, суддя НК І. Кияниченко