ГоловнеНовини

Спільні плани на 2019 рік!

201916Перша в 2019 році розширена нарада за участю викладачів предмету «Захист Вітчизни» закладів професійної освіти міста Києва, Державної прикордонної служби та Київської міської організації Товариства сприяння обороні України відбулася на базі професійно-технічного навчального закладу «Київське вище професійне училище водного транспорту», що є первинною групою міського Товариства.

Даний навчальний заклад, є одним з кращих в місті Києві в системі профтехосвіти, і як не сказати хороші слова на адресу керівника закладу – Гаврилюка Валерія Івановича, який вже майже 15 років працює на цій посаді, об»єднуючи усі напрямки роботи. Вимогливий до себе, а також до своїх колег, а ще він з повагою ставиться до учнів, віддаючи усе своє вміння, як педагога і керівника, за що його і поважають.

Тож, беручи до уваги, що «напланували» організатори та партнери багато різноманітних заходів на рік, нарада пройшла жваво, з багатьма цікавими пропозиціями щодо покращення проведення вже існуючих щорічних заходів до проведення нових напрямків діяльності.

Своїм досвідом обмінювалися з присутніми, кращі викладачі системи профтехосвіти міста Києва, гостро стояли питання щодо подальшої співпраці навчальних закладів з Державною прикордонною службою України та Київською міською організацією ТСО України.

Одною з основних проблем в навчальних закладах є недостатнє матеріально-технічне забезпечення класів, особливо навчальної зброї. І як тут не згадати міське Товариство, яке протягом останніх кількох років активно опікується та всіляко підтримує міських «ПТУшників».

Ось і в цьому році міська організація виступила з пропозицією про започаткування міської Спартакіади серед викладачів професійних навчальних закладів міста Києва, яка була підтримана присутніми.

На жаль, як не болісно говорити, але 5 років війни, не вирішили кадрові проблеми в навчальних закладах, відсутність навчальної зброї та проведення стрільби з бойової зброї, унеможливлює підготовку учнів у військовій справі. Усі потуги громадських організацій, в тому числі і Київського міського Товариства сприяння обороні України, щодо можливості проводити заняття з бойового вишколу (особливо зі стрільби з автомату та пістолету) на базах військових частин, залишаються тільки у мріях викладачів, допризовників та дорослого населення міста Києва.

Заступник Голови С. Соловей