ГоловнеНовини

Травень спортивний!

DSC_0097Чемпіонати, Кубки, відкриті змагання, спартакіади – ось перелік спортивних змагань травня місяця. Днями завершився чемпіонат України з радіоспорту серед дорослих, юніорів та юнаків зі спортивної радіопеленгації на подовжених дистанціях, який відбувся в місті Святогірськ Донецької області. У змаганнях взяли участь спортсмени з 9 областей нашої держави, котрі змагалися у чотирьох видах програми (спринт, класичні дистанції 3,5 та 144 МГц, радіоорієнтуванні). Київські оборонці-учасники, це вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Віраж», а їх в цих змаганнях виступило 23 учасники, члени Київської міської організації ТСО України, показали не тільки розумову, а й гарну фізичну підготовку.

В особистій першості наші спортсмени вибороли: 17-золотих, 14- срібних та 8- бронзових медалей. Таким чином принісши до скарбнички і 4618 залікових очок.

Вітаємо всіх учасників чемпіонату, тренерів, які готували спортсменів та керівництво навчального закладу ДЮСШ «ВІРАЖ» з чудовим виступом!

На часі, участь наших спортсменів у європейській та світовій першостях, тож побажаємо їм успіхів та нових перемог!