ГоловнеНовини

Кубок ТСО України з автомодельного спорту

З 14 по 16 лютого 2020 року місто Київ приймав всеукраїнський захід, а саме: І-й етап Кубку України з автомодельного спорту з трасових моделей, міжнародного класу, ІІІ-го рангу.

У змаганнях, які відбулися на автомодельній трасі в гімназії «Логос»», взяли участь 5 команд з 3-ьох областей та міст Києва та Чернігова.

Автомоделізм, який виростив багатьох видатних техніків-конструкторів, науковців та чемпіонів Європи та світу, і в даний час є одним із найцікавіших видів модельного спорту!

Цей вид спорту розвиває багато хороших якостей у дітей та підлітків, в першу чергу: технічний рівень та обізнаність на техніці, кмітливість, цікавість до техніки та участь у вдосконаленні моделей, а також самодисципліна та спортивний характер, що на сьогодні є одним із успіхів у спорті.

Тож, за підсумками 3 днів, командні місці посіли відповідно:

1-е місце – місто Київ;
2-е місце – Чернігівська область;
3-є місце – Київська область;
4-е місце – місто Чернігів;
5-е місце – Хмельницька область.

Чудово виступили наші Київські оборонці в особистому заліку, завоювавши в 4-ьох класах 8 медалей: 4 золоті, 2 срібні та 2 бронзові нагороди!

Хороший результат показаний вихованцями секції з автомодельного спорту міського Товариства у перших в цьому році всеукраїнських змаганнях, дає надію на подальший успіх наших спортсменів у міжнародних змаганнях!

Тренер з автомодельного спорту Віктор Качур