ГоловнеНовини

«Влучний стрілець» серед учнів профтехосвіти!

11 березня 2020 року відбулися четверті за рахунком, змагання з кульової стрільби «Влучний стрілець» серед учнів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва.

Вперше змагання відбулися на базі Національного технічного університету України «Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського», який є партнером Київської міської організації Товариства сприяння обороні України та управління професійної освіти Департаменту освіти і науки Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

З метою популяризації кульової стрільби та вивчення зброї до змагань були залучені усі навчальні заклади профтехосвіти міста Києва, а також запрошена команда з Київської області Катюжанське вище професійне училище. Загалом в змаганнях прийняли участь 25 навчальних заклади та більш як 100 учасників, юнаків та дівчат. Слід зазначити, що окрім стрільби, юнаки та дівчата змогли прийняти активну участь у спорядженні магазину АК-74 набоями та розбірці та збору автомату АК-74. Ну і на завершення прийняти участь у екскурсії по навчальному закладу, ознайомитися з військовою технікою.

Загалом, при спілкуванні з учнями, було зрозуміло, що вони отримали задоволення від заходу, а також від діяльності навчального закладу, його структури, а головне про можливість вступу на навчання до цього престижного навчального закладу України.

І на завершення змагань з кульової стрільби, після підведення підсумків, відбулося нагородження переможців та призерів у командному та особистому заліках кубками, медалями, дипломами та грамотами від міського Товариства.

Заступник Голови Сергій Соловей