ГоловнеНовини

Завершення літнього спортивного сезону

Цими вихідними на картинговій трасі спортивного комплексу Товариства сприяння обороні України відбулися 2 і 3 етапи Відкритого чемпіонату міста Києва 2020 року з картингу серед членів Товариства, що завершували літній спортивний сезон.

В змаганнях прийняло участь 28 спортсменів, із яких 3 дівчинки, а також 4 київські команди: – Навчально-виховного комплексу Солом’янського р-ну, Київської міської ДЮСТШ з автомотоспорту ТСО України, підліткового спортивно-технічного клубу «Святошин» Святошинського району і Українського державного центру позашкільної освіти.

Незважаючи на дощову погоду на трасі точилась гостра спортивна боротьба, спортсмени вичікували можливість проїхати «між краплями дощу» показавши високі спортивні результати, і це їм вдалося. Про запеклу спортивну боротьбу свідчать командні результати, адже у 2 етапі команди НВК Солом’янського р-ну міста Києва і Київської міської ДЮСТШ з автомотоспорту ТСО України набрали однакову кількість очок, але за додатковими показниками 1-е місце посіла команда НВК, а в 3-му етапі команда міського Товариства програла всього одне очко і знову посіла 2-е місце.

Літні спортивні змагання закінчились, але з грудня місяця стартує відкритий 5-и етапний зимовий відкритий Чемпіонат міста Києва з картингу, куди запрошуються команди інших міст України. Тож чекаємо нових стартів, емоцій і майбутніх перемог для вихованців спортивної школи міського Товариства.

Директор
КМ ДЮСТШ ТСО України Валерій Білик