ГоловнеНовини

Кубки, медалі та грамоти – найбільша відзнака для молоді!

У перед день відзначення 30-ти річчя Збройних Сил України, управління професійної (професійно-технічної) освіти Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Департамент молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації та Київська міська організація Товариства сприяння обороні України провели підсумкове засідання з проведення І-го етапу Спартакіади допризовної молоді 2021-2022 н. р. серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти міста Києва.

За підсумками змагань, а це були: метання гранати на дальність, біг 100 метрів, підтягування на поперечині та подолання смуги перешкод, командні місця посіли:

— І-е місце — команда ДНЗ «Київський центр професійно-технічної освіти»;
— ІІ-е місце – команда Київського вищого професійного училища деревообробки;
— ІІ-е місце – команда ДНЗ «Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою»;
— ІІІ-є місце – команда Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури;
— ІІІ-є місце команда Навчально-наукового центру професійно-технічної освіти Національної академії педагогічних наук України.

В особистому заліку, вихованці навчальних закладів отримали медалі та грамоти, а команди кубки та дипломи відповідних ступенів від Київської міської організації ТСО України.

Приємна процедура нагородження завершилася спільним фото усіх присутніх на фоні Державного прапора України та прапора Товариства сприяння обороні України, і це вже стало традицією та улюбленим місцем на згадку усіх, хто побував у Будинку Товариства сприяння обороні України!

Заступник голови Сергій Соловей