ГоловнеНовини

Від кубку України до чемпіонату України серед судномоделістів!

Як вже було сказано в наших попередніх інформаціях, пандемія коронавірусу та карантинні обмеження не дали повноцінно провести змагання спортсменам з початку року, тому зі зниженням карантинних обмежень, спортсмени швидко розпочали спортивний сезон.

Хочу зазначити, що судномоделісти в змаганнях серед перших і багаточисельних, адже змагання проводяться майже кожні вихідні дні і в багатьох регіонах України. Навіть деяким спортсменам приходиться «вибирати» престижність змагань, щоб показати високі результати.

Як приклад, з 17 по 21 червня ц.р. у місті Суми відбувся ІІ-й етап Кубку України з судномодельного спорту, моделей секції «М», а вже з 23 по 27 червня у чемпіонаті України, змагалися судномоделісти у моделях секції «NS», що проходив у Тернопільській області. Велика активність та бажання до перемоги, притамання усім спортсменам не зважаючи на види спорту.

Відмітимо, як завжди активну участь у цих змаганнях і столичних судномоделістів та їх тренерів, які вкладають свої сили, знання і енергію у наших спортсменів.

Якщо брати взагалі, то київські «водні ракети» майже завжди серед призерів змагань різного рівня і є одними з головних «добувачів» спортивного резерву для головної команди України.

І цього разу наші оборонці посіли відповідно 4-е та 1-е командні місця, завоювавши при цьому 5 золотих, 4 срібних та 2 бронзові медалі. Доволі хороший результат, але розслабитися не вдасться, бо через кілька днів нові старти і будемо надіятися нові перемоги, до яких нас вже призвичаїли оборонці міста Києва!

Тренер з судномодельного спорту,
заслужений тренер України Сергій Деміденко