Новини

Вшановувати кращих – традиція товариства!

4 листопада 2023 року в Будинку ТСО України відбулося урочисте засідання з відзначення 45-ти річчя Київської міської дитячо-юнацької спортивно-технічної школи з автомотоспорту ТСО України та Київської міської дитячо-юнацької спортивної школи з радіоспорту «Віраж».

Відкриття заходу розпочалося з виконання Гімну України, а також всі присутні вшанували хвилиною мовчання світлу пам’ять, громадянську відвагу і самовідданість, силу духу, стійкість та героїчний подвиг захисників України, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії російської федерації проти нашої держави.

Організували це свято, громадська організація «ТСО України», міське Товариство і звичайно ж керівництво навчальних закладів вищезазначених шкіл. Головними «зірками» цього заходу, були видатні спортсмени та їх тренери, які пишуть історію та піднімають імідж нашого Товариства сприяння обороні України.
Слова привітання та вдячності за нелегку, але почесну працю були сказані організаторами свята, спортсменами, тренерами, меценатами а також татами і мамами юних спортсменів, для яких цей день запам’ятається на все життя, і можливо це стане поштовхом до завоювання нових спортивних висот та спортивних звань.

Керівники навчальних закладів, а саме: Валерій Білик та Євгеній Колодяжний розповіли присутнім про здобутки шкіл за останні кілька років, про кількість вихованців, кількість завойованих медалей, отриманих спортивних звань та перемог у змаганнях. Дуже приємно було слухати про здобутки членів нашого Товариства. Відповідно і з задоволенням було вручати грамоти, подяки, почесні грамоти спортсменам, тренерам, фахівцям та керівникам шкіл. А на завершення, було оголошено про нагородження почесним Знаком ГО ТСО України — Київську міську дитячо-юнацьку спортивно-технічну школу з автомотоспорту ТСО України та Київську міську дитячо-юнацьку спортивну школу з радіоспорту «Віраж».

На жаль, не всі колишні вихованці шкіл, яких було запрошено, змогли взяти участь у заході, багато з них сьогодні є воїнами Збройних Сил України, здійснюють волонтерську діяльність та допомагають у ремонті та налаштуванні військової техніки та обладнання.

Перший заступник голови Руслан Мельниченко