Новини

Жовтень спортивний

Початок жовтня розпочався зі спортивних змагань з судномодельного спорту, а саме, Кубку України, Кубку ГО «ТСО України» серед моделей секції «FSR», і відбувся він в м. Сміла, Черкаської області.

На сьогодні не всі обласні організації мають повноцінно продовжувати розвивати модельні види спорту в зв’язку з війною, особливо ті, що пов’язані з водними та повітряними напрямками, але в деяких організаціях така можливість є, тому і продовжується може і не повноцінна, все ж робота та підготовка юних судномоделістів.

В змаганнях Кубку України та Кубку ГО «ТСО України» взяло участь 7 команд з регіонів України, серед яких і команда з міста Києва. Столицю представляла команда СК «Флагман», яка є секцією судномодельного спорту ДЮСТШ з автомотоспорту міської організації. Якщо взяти, що кияни виступали в неповному складі і посіли почесне третє місце, то будемо рахувати, що команда виступила добре, завоювавши 1 золоту, 1 срібну та 1 бронзову медалі.

Спортивні змагання проходять, хоч їх і дуже складно проводити в умовах війни, але спортсмени розуміють завдяки кому, ці змагання проводяться – нашим мужнім воїнам-захисникам України, тож завжди пам’ятаємо про них і безмежно дякуємо за стійкість та незламність у боротьбі з підступним ворогом!

Тренер-викладач СК «Флагман» Сергій Деміденко