Новини

Звітно-виборна кампанія в міському товаристві!

Відповідно до Статуту та виконання рішень засідання Ради Правління та Правління Київської міської організації Товариства сприяння обороні України щодо виконання Плану основних заходів з підготовки та проведення звітно-виборної кампанії в міському Товаристві та її районних організаціях, відбулися вибори в первинних групах районних організацій, а також повним ходом ідуть районні звітно-виборні збори, на яких ідуть обговорення та підводиться підсумок роботи голів та Правлінь за 4-ох річний період. Період дуже складний, ємоційно і психологічно вразливий та виснажливий, адже 2 роки епідемії коронавірусу, а потім майже 2 роки повномасштабної війни з рашистами, внесли свої корективи в життя українців.

На сьогоднішній час перед нами стоїть одне завдання, це Перемога у тяжкій війні з російським агресором, а для цього має бути повна концентрація та об’єднання усіх громадян України. Тож, на звітно-виборних зборах, головним меседжем усіх членів Товариства, було озвучено, як пришвидшити нашу Перемогу та допомогти Збройним Силам України.

Якщо взяти багаторічну історію Товариства сприяння обороні України, то сьогодні стоїть питання, виклик для членів оборонного Товариства, в його життєдійності і виживанні в умовах широкомасштабної війни та важкого соціально-економічного стану, в якому зараз знаходимося ми і вся Україна.

Заступник голови Сергій Соловей