Новини

Для тих, хто любить швидкість!

Триває спортивне літо, а з ним продовжується і спортивне життя, насичене безліччю спортивних змагань, які проводяться в умовах воєнного часу та з урахуванням найвищої безпеки для спортсменів та організаторів.

Надзвичайно цікаві змагання, а саме, відкритий чемпіонат Громадської організації «Товариство сприяння обороні України» з картингу відбувся в місті Києві. Чемпіонат проводився в чотирьох вікових групах: 6-8 років, 9-11 років, 12-16 років та 17 років і старші.

Тож, картингова траса розважального комплексу «Скі Мол» була підготовлена на найвищому рівні, організатори змагань (Київська міська організація ТСО України та ДЮСТШ з автомотоспорту ТСО України) добре подбали про безпеку учасників, наявність глядачів, а це в основному були тати, мами та дідусі з бабусями, діти та онуки яких змагалися. А якщо брати до уваги, що чемпіонат України для багатьох учасників, це перші серйозні старти, то рівень відповідальності за результат і хвилювання з цього приводу були великими.

Як кажуть, якість проведення змагань визначаються рівнем результатів та безаварійністю і без травмованістю учасників, тому організатори з цим добре впоралися. Ну і після шалених стартів, проведених півфіналів і нарешті фінальних заїздів, були визначені переможці та призери змагань, які були нагороджені кубками та дипломами в командному заліку і грамотами та медалями в особистих змаганнях.

Хочу зазначити, що усі заходи, які проводяться під керівництвом Товариства сприяння обороні України завжди розпочинаються з хвилини мовчання та пам’яті про загиблих захисників та цивільного населення України. Ми повинні завжди пам’ятати, про тих, хто сьогодні зі зброєю в руках захищає нас та дає можливість проводити змагання.

Головний суддя змагань,
суддя національної категорії Іван Кияниченко