Новини

Майбутні добровольці столиці!

20 березня 2024 року в Київському військовому ліцеї імені Івана Богуна відбулися відкриті змагання з вогневої підготовки «Снайпер столиці» присвячені Дню добровольця України, які щорічно проводять Департамент освіти і науки, Департамент молоді та спорту, управління професійної (професійно-технічної) освіти Києва та Київська міська організація Товариства сприяння обороні України. У вищезазначеному заході взяли участь загально-освітні та професійні (професійно-технічні) навчальні заклади міста Києва та Київської області.

Вже стало традицією, перед початком змагань, покладання квітів до Пам’ятника загиблим воїнам-ліцеїстам, які віддали своє життя за нашу Україну, а також вшанування хвилиною мовчання усіх загиблих у війні з рашистами.

Змагання пройшли організовано, оперативно по військовому, і навіть оголошення повітряної тривоги не завадило, не применшило бажання показати свої уміння у стрілецькій підготовці юнаків та дівчат.

Отже, за підсумками змагань, призові місця в командному заліку отримали столичні спортсмени, а саме:

1 місце посіла команда КЗППТО «КПК з посиленою військовою та фізичною підготовкою»;

2 місце посіла команда КЗППТО «КП «Будівельний коледж»;

3 місце за командою КЗППТО «КПК будівництва і комунального господарства».

В особистому заліках серед дівчат і юнаків, місця поділилися наступним чином:
Дівчата: 1 місця посіли – Поплавська Поліна, Сергієнко Марія, Юрченко Меланія; 2 місце посіла – Андрєєва Олександра; 3 місце – Баловньова Вілена.
Серед юнаків призерів було трохи більше: 1 місця посіли – Адаменко Ярослав та Приходько Сергій, які показали максимальні результати, з 5 пострілів 50 очок; 2 місце посів — Мошовець Микита і 3-ті місця посіли одразу 5 спортсменів: Мелащенко Максим, Прокопенко Денис, Хрущ Олег, Бондарчук Дмитро та Маркелов Вадим.

Ось така запекла боротьба велася як серед дівчат, так і серед юнаків, відчувалося у всіх учасників бажання показати свої найкращі результати, стати «снайперами столиці».

Головний суддя змагань Валерій Фурман