Новини

Змагалися стрільці товариства!

Другий рік поспіль, місто Київ приймає команди стрільців з усіх обласних організацій Товариства сприяння обороні України. Цього разу змагання проводилися в тирі Печерської районної організації, міського Товариства. За останні роки, цей вид спорту набув дуже важливого життєвого значення, адже військова підготовка, уміння володіти стрілецькою зброєю та різними супутніми навичками, стало основним смислом життя Українців, які стали на захист держави від рашистів.

Міське Товариство прийняло рішення, що перед початком усіх змагань та заходів, учасники та організатори поминають хвилиною мовчання загиблих воїнів — Героїв України! Тож і цей чемпіонат ГО «ТСО України» було розпочато з хвилини мовчання!

Слід зазначити, що несподівано, але мабуть і закономірно, на цих змаганнях проявила себе команда «оборонців» столиці України, які в підсумку посіли друге загальнокомандне місце, це велике досягнення команди, адже останній раз призерами чемпіонату України з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки кияни були 8 років потому!

Хочу зазначити, що команду міського Товариства протягом останніх 3 років, готував тренер з кульової стрільби, демобілізований військовослужбовець ЗСУ – Фурман Валерій Вікторович, який по батьківськи займався з членами столичної команди, готував їх до серйозних змагань, і ось чудовий результат!

Третє місце посіли стрільці з Житомирського обласного Товариства, а чемпіонами стала збірна команда з Чернігівської обласної організації ТСО України.

Усі призери змагань були нагороджені кубками, медалями, стрілецькими пам’ятними статуетками, дипломами та грамотами. Спортивні змагання, це як підсумок важкої і кропіткої праці тренерів, спортсменів, керівництва організацій, які в сумі дають позитивний результат і нагороди, але головним результатом цього, є усвідомлення кожного, а що він зробив для наближення нашої Перемоги у війні з російськими загарбниками!

Заступник голови Сергій Соловей